Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

I koje je objasnjenje za Suarezovljevo™ adobijanje™ bonusa? (mrzi me da citam i analiziram™)
Suarezovljev mnogo voli da promašuje, što mu navodno smanjuje majin indeks uspešnosti. Gleda se procenat šuta, očigledno. Bolji su napadači koji ne stvore nijednu priliku, nego oni koji stvore deset a iskoriste samo jednu...
Zasu! A u cemu je problem sa asistencijom Zirua? Nisam video gol Arsenala...
Arteta dao gol iz apsolutnog ofsajda™ (bio bukvalno na gol liniji), još gore nego Hernandez. Ne pamtim kad je bilo kolo sa ovoliko pogrešnih sudijskih odluka sa direktnim uticajem na rezultat.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Malo me Timmi istrolovao sa onim pogrešnim linkom, ali sva sreća pa nisam detaljno pročitao one tekstove, već sam izgubio svega 5-6 minuta. :D Naravno, nigde se ne može naći tačna formula za određivanje PPI indeksa, jer je EA Sports krije kao da su pronašli recept za hladnu fuziju. :) Ali onaj drugi (ispravan) link će dosta pomoći. Ako budem imao vremena, izbacivaću bonuse za sve utakmice čim se pojave podaci sa utakmica. :)Mislim da je Suarezov problem što ima dosta šuteva van okvira gola. Po mojoj proceni, 2-3 šuta van okvira potpuno poništavaju pozitivne poene koji se dobiju kod postignutog gola. Za srednjake i naročito defanzivce je malo drugačija situacija, jer njihovi golovi vrede više, a i ne dolaze mnogo u priliku da promašuju kao napadači. Stoga je gol defanzivca skoro fiks za bonus, a srednjaka malo manji. Naravno, ako nekom golman skine par šuteva koji idu u okvir, njemu se dramatično povećava PPI. čak i u slučaju da su to promašeni ziceri 1na1 sa golmanom.U ovom kolu su igrači sa najboljim PPI imali po 3-4 šuta u okvir gola, osim jednog postignutog, a to su vPersi, Mata i Tevez. Svi oni su nakupili 30-40 poena, što je fenomenalno.Što se tiče idućeg kola, poručujem Dabogda Crko R'n'R-ovcima da kreću sa +4, jer sam bio prinuđen da napravim ekstra transfer iz bojazni da nemam 11 igrača u postavi. :DA sada odoh da spremam tabele gubitnika i pobednika, gde sam po preliminarnim podacima CeSiD-a zaseo na čelo obe tabele. :D

Link to comment

Gubitnici kola:zlato - ФК Белодугмекатарина sa četvrtim :Hail: rezultatom kola (i to nakon starta sa -4) gubi od trećeplasiranog Dabogda Crko R'n'R. Epski meč i konačan rezultat (52:54)srebro - EON napokon u 9. kolu ulazi u naše tabele i to u ovu manje slavnu kategoriju, ali srebro je srebro. Poraz od Argentine Utd (51:57)bronza - Jako do samog kraja™ se opirao sve do bonusa protiv izuzetno moćnih Misirki, ali je morao da poklekne pred 1. rezultatom kola (49:60)Pobednici kola:zlato - Morževi United koji su praktično u svakom kolu bili u nekoj tabeli, stižu i do prvog zlata :0.6: . U teškoj borbi, pao je veliki rival 110% (35:33)srebro - Buljarica Brothers još jednom u žiži dešavanja, ovoga puta dominantni protiv anonimnih Kagawasa (39:32)bronza - Žigini su svoje premijerno pojavljivanje u tabelama zaslužili lepršavom partijom protiv uvek agilnih Đubretara (39:31)-Ukupna tabela-Gubitnici:5 poena - Misirke, LeziLebeDaTeJedem, Argentina Utd, Morževi Junajted4 poena - ФК Белодугмекатарина3 poena - Black horses :Hail:, Čuvari Tradicije, Trotters Inc, Neugodan Rival, 110% , Karton City2 poena - Petoletka, NK Pakistan, Kalabaster, EON1 poen - FC Ronin, Buljarica Brothers, Weenie Poohs, Jako do samog kraja™Pobednici:5 poena - Morževi Junajted4 poena - Black Horses, Buljarica Brothers3 poena - Šurdilović Ltd, 110%, Čuvari Tradicije, Argentina Utd, ФК Белодугмекатарина, Leteći magarci, Neugodan rival, Petoletka2 poena - Đubretari, FC Ronin, Terrible Muriel, Kagawas, 25. maj, Spojlerovci1 poen - Dabogda Crko R'N'R, FK Pastir, Jako do samog kraja™, Misirke, ŽiginiEto, moram biti neskroman i reći da se divim svojim uspesima ove sezone. Prvo mesto u obe tabele! :D Mada, ne sviđa mi se što nisam sam na čelu Gubitničke tabele, ali planiram da to "popravim" idućeg vikenda. :)E sad, ima nešto što se dešava iz kola u kolo, a sad je bilo posebno izraženo. Naime, ima puno rezultata koji su bili neizvesniji od ovih koji su ušli u tabele, ali ne mogu da se "kvantifikuju", jer ti rezultati obično budu sa prosečnim poenima za to kolo i nekako ostanu bez nagrade. Sad je bilo simptomatično da su se 2 rezultata potpuno preokrenula nakon bonusa, a jedan je otišao u nerešeno, što se jako retko viđa.Zato bih ovom prilikom pomenuo te mečeve:Miami Heat - United City FC 46:45 (pre bonusa 39:41)Pantelia Stars - LeziLebeDaTeJedem 40:39 (pre bonusa 31:34)Tutanj City - FC Ronin 45:45 (pre bonusa 35:36)

Link to comment
Čestitke Misirkama na pobedi uz napomenu da sam džentlmenski dao traku Agueru a ne RvPu. Sledeći put neću biti tako popustljiv <_<
Када кажеш "следећи пут" сигурно не мислиш на следећи пут? Је л' да? :cry:Иначе.... -4 :frust:
Link to comment

E vala bas sam nasao kad cu da se upisem :(Mada dobro, to sam i ocekivao. Prvi put nisam stigao da promenim ekipu na vreme i to me je kostalo bodova. Sad sam opet ispod crte, al borba za PL se nastavalja :)

Link to comment

Сине Митре Бербатов је потпуна непознаница: нигде ништа нисам успео да ископам. Једино неки Евертонов навијачки сајт има текст где га најављују од првог минута. Час помислим да је очигледно да му није ништа, час да је погинуо снимајући нови серијал Топ Гира. Уопште не знам шта да радим, да ли да га остављам у тиму или не. Једино што је добро је што му није цена пала ако је погинуо, па ћу сутра да га мењам. А ако је жив, и-ха!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...