Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Бејнс је дао аутогол, што му одузима сваку шансу за бонус. Тако је и Ба прошао у прошлом колу, а дао је јако важан гол.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ja gledam upisane poene, ne nagadjam, mogu jedino da preletim nekog s vise poena.rafael bez bonusa, persie 3, mata 2, carrick 1

Edited by Timmi
Link to comment

Ја сам прелетео погледом преко она два чланка, али нисам успео да уловим где пише како се одређују бодови, тј. колико се добија за одређени потез. На основу досадашњег искуства, приметио сам да се јако пуно бодова добија за шутеве у оквир гола, а јако пуно одузима за шутеве ван оквира гола. Наравно, много више доносе голови и асистенције, а одузимају црвени картони и аутоголови, али то већ сви знамо. :)Али ови шутеви у и ван оквира доносе ту превагу кад су у питању неизвесне утакмице. Сећам се да је Дефо покупио 0 бонуса у утакмици у којој је дао једини гол, само зато што је имао 4 шута ван оквира. :)

Link to comment

A i dodatno smara što imaju nedoumice oko ova 2 gola, pa se zbog njih čeka na bonuse. Prošli put kad je bila ovakva situacija, mislim da smo čekali na rezutate sve do četvrtka. :isuse:

Link to comment

Ipak su bili ažurniji. Izašli bonusi, a ja ne smem da pogledam. :/A izgleda da je skinuta aistencija Žirua i dodana Remziju.Edit: Pogledao. Tesna pobeda 35:33 :D Kod mene vPersi 3, kod protivnika Bejl 3, Rafael 1, ali nije bilo dovoljno.

Edited by DrZoidberg
Link to comment
Čestitke Misirkama na pobedi uz napomenu da sam džentlmenski dao traku Agueru a ne RvPu. Sledeći put neću biti tako popustljiv <_<
Zao mi je sto nisi, bilo bi 60-59, a to bi bilo jos sladje. :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...