Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pa odlucice bonusi kod nas... Ako dobije kapiten Suarez 3 (sto se iskreno nadam) sve je gotovo i dobijam.Ako se to ne desi onda bi bas mogao Bale da prelomi :)
Nas as in mene i tebe? Nema sta tu da se odlucuje kad od mojih niko nista nije uradio, poraz je upisan odavno.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pobeda protiv Dedija uprkos -4 i njegovom vodjstvu od tri poena od sinoc. Bilo je napeto do samog kraja i cestitam mu na ulozenom trudu i zelim sve najbolje u nastavku sezone.Okrecemo se sledecem protivniku a to je Surdilovic Ltd. koji zna sta mu sledi :fantom:

Link to comment
a i Fletcher bi mogao proraditi protiv raspale Vile.
Hm, nisam to ni video, bila je 1 impulsivna reakcija. <_< Ali je doprinelo što sam znao da sledeću igram protiv tebe koji si i onako prejak za ove moje raspade pa eto...taj sam poraz već i bio upisao. :(Championship here I come!
Link to comment
Nakon sto mi udju -2 Banetova, bice 48 - 45 za mene. Mislim da sam konacno vezala 2 pobede u ovoj sezoni, posto ocekujem bonus za Teveza kapitena, mozda Bairda, Dembu i Berbu. Protivniku sigurno dobija RvP, Klisi i mozda Rafael.
Ja se uzdam u imbecilnost EA-ovog sistema po kojem će Tevez ostati bez bonusa, a krajnje nezasluženo će ga dobiti pomenuta trojka RvP, Kliši i Rafael. Mogao bi i Sterling, bio je dobar danas, <_<
Link to comment
Nas as in mene i tebe?Nema sta tu da se odlucuje kad od mojih niko nista nije uradio, poraz je upisan odavno.
Dok su kod mene samo Suarez i Bale ucinili nesto bodovno vredno a uspeo sam da ubijem i -1 sa Torresom... Cinjenica jei da su nam se neki igraci preklopili i da sam imao malo srece sa izborom odbrane
Link to comment

Suarez vise od Dembe i Vermalen CS, sasvim dovoljno. Nadao bih se nekom bonusu za Bainesa da mu nisu pisali glupi autogol.Ovako ce i bonusi biti podjednaki.

Link to comment

na kraju pobjeda,uz ne bas prelijepu igru,ali pisu se bodovi™.doprinio je tome i indisponirani protivnik.moze se reci da je divlja karta dala odredjene rezultate.ocekujem jos bolje u narednim kolima dok se uigraju i poslozi hemija u ekipi.na pogadjalici s obzirom kakvo je kolo,samo 110.

Link to comment
29 bez bonusa! Izgubio sam od zasluženo i inteligentno već ušao u minus za sledeće kolo jer sam ispizdeo na napad Aguero-Fletcher pa zamenio obojicu.
Mislim da je ovo bio jedan od najvećih kripl fajtova u istoriji fantazija, ali ja i dalje ne mogu da budem siguran u svoju pobedu, čak i pored "ubedljivog" vođstva od 32:29 pre bonusa. Čudni su putevi bonusa ove sezone, a naročito poslednja 2 kola, i mene ne bi na primer iznenadilo da tvoj Aguero© pokupi neki poen bonusa, pa čak i tri u nekoj situaciji što bi rešilo duel u tvoju korist. :)Ja sam samo siguran u vPersija, ali je pitanje koliko će on dobiti. Sva logika nalaže da će pokupiti sva 3, ali recimo da bih bio zadovoljan i sa 2.Berbatov će teško doći do bodova u utakmici sa 6 golova od kojih je 1 njegov.Tvoj Bejl sa druge strane može lako do 3.Dakle, čekamo bonuse i gledamo ko upada u vrh pobedničke tabele u ovom kolu. :)Što se tiče Flečera, ja sam čak računao da ga stavim za kapitena iduće kolo, ali ima vremena do tada. :)Ali svi pokazatelji govore u njegov prilog. Lak protivnik, par kola pauze bez golova koji kad tad moraju da se prekinu, domaći teren.
Link to comment
Pobeda protiv Dedija uprkos -4 i njegovom vodjstvu od tri poena od sinoc. Bilo je napeto do samog kraja i cestitam mu na ulozenom trudu i zelim sve najbolje u nastavku sezone.Okrecemo se sledecem protivniku a to je Surdilovic Ltd. koji zna sta mu sledi :fantom:
Nista mi nije polazilo za nogom™. Cak je i ziv sahranjen Cisse dao gol cim sam ga prodao... i uzeo Croucha i dao mu traku (1*2=2)... sve najbolje i tebi, nisi blistao, ali si uzeo tri boda!
Link to comment

Dabogda crko RnR 46-44 БелодугмекатаринаMiami Heat 39-41 United City FCJako do samog kraja 45-48 Misirke110% 29-32 Morževi UnitedPantelia Stars 31-34 LeziLebeDaTeJedemTutanj City 35-36 RoninKagawas 29-28 Buljarica BrothersОво мора да је рекордан број чекача на бонусе.едит: 'Ладно ћу да будем губитник кола. "Валидација, валидација!", што рече Вини. :lol:

Edited by Праслин
Link to comment
Ja se uzdam u imbecilnost EA-ovog sistema po kojem će Tevez ostati bez bonusa, a krajnje nezasluženo će ga dobiti pomenuta trojka RvP, Kliši i Rafael. Mogao bi i Sterling, bio je dobar danas, <_<
Ovo uopste nije nemoguce, ziva nisam dok ne izadju bonusi.
'Ладно ћу да будем губитник кола. "Валидација, валидација!", што рече Вини. :lol:
Ne dam tu titulu tako lako, drzim 1. mesto jos od avgusta, gre'ota da ga sad ispustim.
Link to comment

mzoda i dobije jer je izgleda jako losa tekma sto se tice tih bodova. baines je sigurno bolji od njega.naismith 3, baines 2, osman 1. valjda.tevez 3, kompany 2, yaya 1demba 2

Edited by Timmi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...