Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

29 bez bonusa! Izgubio sam od zasluženo i inteligentno već ušao u minus za sledeće kolo jer sam ispizdeo na napad Aguero-Fletcher pa zamenio obojicu.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobila a toliko kukas :isuse:Koliko na kraju imas na pogadjalici?Ja sam opet izgubio, imam bod u posljednja 4 meca :fantom:
Pa, da su Rafael ili RvP dali jos gol ili asistirali, izgubila bih. Kukala sam pre kraja. Ni sad nije sigurno, cudni su bonusi ove sezone. Da sam znala da ces ovako da prokomentarises, ne bih ti pustila ni taj 1 bod. :PNa pogadjalici samo 150, to mi je jedan od najboljih rezultata, a opet mislim da sam medju losijima u ovom kolu.
Link to comment
29 bez bonusa! Izgubio sam od zasluženo i inteligentno već ušao u minus za sledeće kolo jer sam ispizdeo na napad Aguero-Fletcher pa zamenio obojicu.
:thumbup: Koliko mogu vidjeti ulazim sa +4 u sledeće kolo, a i Fletcher bi mogao proraditi protiv raspale Vile. Nije loše, nije loše...
Link to comment

Valjda sam za ovo kolo ispucao sve malere koji mogu da se dogode.Cleveru čestitka za pobedu.Nego pitanje jedno, da sam stavio Baneta za kapitena, jel bi išao na minus 4 ili bi bila 0? :lolol:

Link to comment
Valjda sam za ovo kolo ispucao sve malere koji mogu da se dogode.Cleveru čestitka za pobedu.Nego pitanje jedno, da sam stavio Baneta za kapitena, jel bi išao na minus 4 ili bi bila 0? :lolol:
dupli minus
Link to comment

Minus, naravno. Inace, Bane je suspendovan 1 utakmicu (koju ce odraditi u kupu), a ne 2/3 meca, kao sto tvrdi budala Viskovic.Ako sam dobro izracunao, trenutno je 34-34 sa raspalim Archestenom, nakon sto mu udju izmene i dobije max 9 bonusa od Teveza i Dembe. Meni je potreban bar jedan bonus od Bejla, na primer. Dace bog.Kueljar, drugi klin u sezoni, opet na klupi, a ima dva boda vise nego komplet odbrana i golman. Sekundarni tim ode na preko 50, a da nije bilo 3xbakcuz transfera (Kolarov, Vilson, Dzenks), isao bih i 70ak.

Link to comment

Dovedem igraca (Willson) u fantaziju i on slomi nogu :frust:. Imate li neku zelju za naredno kolo RvP, Mata, Podolski, ne prihvatam ponude za moje Liverpuldjane ?

Link to comment
Nema sanse da Bale ne dobije 3 bonusa, on je jedan od bonusdzija™ ove igre.
Pa odlucice bonusi kod nas... Ako dobije kapiten Suarez 3 (sto se iskreno nadam) sve je gotovo i dobijam.Ako se to ne desi onda bi bas mogao Bale da prelomi :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...