Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Добио, наравно.Александре, готово... Честитам, рокнућу се.

Edited by Праслин
Link to comment

Drugi poraz zaredom, Banjica Boysi me rutinski otresli..Danas jos 2 tacna (ukupno 5 :fantom: ), 200 poena za sada i cekam 2:2 na Celziju. :unsure: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Kvoutujem sama sebe vec 3. put danas, ne znam sta drugo da kazem. :cry:
Ja trenutno gubim 2 razlike a na klupi (i to na drugom mjestu da ne bi slucajno usao) mi stoji doticni sa svoja 4 poena.Kao, racunam primice 2 gola sigurno, nista od bodova... za razliku od silne™ cetvorke u odbrani/na golu koji su uzeli cak 6 zajedno :Hail:
Link to comment
Nikad teze kolo na pogadjalici.
220 na pogadjalici ako ostane ovako.
jbt kakvo kolo na pogadjalici...i ja cu biti na oko 200
:lolol: ali stvarno... jedva sam izabrao utakmicu za dzokera (doduse obe opcije bi uzele 110) i na rekordnih 5 utakmica gadjao remi (pogodio 3)205 trenutno, 5 manje ako Utd da jos neki gol.
Link to comment

Nakon sto mi udju -2 Banetova, bice 48 - 45 za mene. Mislim da sam konacno vezala 2 pobede u ovoj sezoni, posto ocekujem bonus za Teveza kapitena, mozda Bairda, Dembu i Berbu. Protivniku sigurno dobija RvP, Klisi i mozda Rafael.

Link to comment
Nakon sto mi udju -2 Banetova, bice 48 - 45 za mene. Mislim da sam konacno vezala 2 pobede u ovoj sezoni, posto ocekujem bonus za Teveza kapitena, mozda Bairda, Dembu i Berbu. Protivniku sigurno dobija RvP, Klisi i mozda Rafael.
Dobila a toliko kukas :isuse:Koliko na kraju imas na pogadjalici? Ja sam opet izgubio, imam bod u posljednja 4 meca :fantom:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...