Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

morao je jebeni uigan da primi kad sam konacno metnuo mucenog figuerou u tim.ocekivano kapiten cazorla nije nista uradio, arsenal je u uzasnoj formi.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

MCFC: Hart, Richards, Kompany©, Nastasic, Clichy, Yaya Toure, Barry, Nasri, Kolarov, Tevez, Aguero.Subs: Pantilimon, Kolo Toure, Lescott, Evans, Sinclair, Balotelli, Dzeko.Swansea: Vorm, Rangel, Williams©, Chico, Davies, Britton, Ki, De Guzman, Routledge, Dyer, Michu.

Link to comment
140 na pogađalici... :fantom: Tri tačna (Vila, Wigan i Stoke), X na Redingu i 3x10 na Arsenalu...
ubio :Hail:Steta za Farsenal™, u kakvoj su formi i ovih 1-0 im je mnogo.
Link to comment
Kazorla mi se iserava na leđa iz kola u kolo. Mada konačno nisu primili gol - 6 poena Vermalen.
Konacno? Imaju najbolju odbranu u ligi.Uh, sorry Edited by kralj
Link to comment

Ja sam iz zezanja napravio sekundarni akaunt i kupio Kolarova, Vilsona iz Stouka i Dzenkinsona. Ako Siti ne primi gol, to je 2 boda od tri ostvarena klin sita. Kad te nece, nece te

Link to comment

Izopštim Manćiniju sa familijom za izvođenje Kolarova. Znao sam da će biti baš loše kolo, gadni su parovi, ako prebacim 35 poena biću zadovoljan.

Link to comment
Dedi imas +4.
Izadje mi kapiten Podolski.Sent from my cigla using Tapatalk
Zbog Kolarova odradim ekstra transfer i on izadje u 46-om :isuse: gubim 24-23 od dedija.
article-2084952-0F66BAE200000578-632_634x424.jpg
Link to comment

Kod mene 13-13, neprijatelj sa 10 igraca posto mu 3 defanzivca nisu igrala.edit: 13-14 ipak, usao Lescott. Nije ni to lose.

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...