Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neam pojma sta da radim. Guardian najavljuje Nastasica umesto Leskota i kazu da Yaya nije siguran za danas. I sta sad? Ludi Mancini nece da iznenadi ako se ovo ostvari. A i prodao bih Petrica posto od njega vise leba nema.
To mi jedini transfer :cry:Srecom ga ima i protivnik Lezilebelebovic
Link to comment

Moram da se obratim Bobu da kažem da sam ga slagao, jer sam ipak napravio jednu izmenu. Mislim da nema potrebe da mu krijem identitet pošto je gotov dedlajn, a to je niko drugi do brat Berbatov i od njega očekujem makar jedan fin pogodak ili asistenciju. Takođe, mislim da sam se pokrio ako Fulam bude neefikasan, pa sam na gol stavio Federicija koji je bio neaktivan još od drugog kola. :)Silva nažalost crven, a cena mu opada. :( Ali, ja i dalje polažem velike nade u njega u ostatku sezone, pa će ostati tu bar još mesec dana, makar ni minuta ne odigrao. :)

Link to comment

Smrdljov Toni Pulis izveo Willsona u 52 minutu :isuse: , ili se ovaj retard povredio bas na ovaj tuzni dan kad se ja i Praslin bijemo ortopedskim pomagalima !

Link to comment

Stouk mi zeznuo pogadjalicu. Ukupno 2 tacna rezultata i pogodjen X, 60 poena iz prvih 5 meceva.Mislio sam da je saljivdzija™ na Arsenalu ali im nazalost nisam vjerovao... tu bih dobio 110 bodova :oNa fantaziju Santi i Nolan nista, Berba dao gol.

Link to comment

Meni 75 na prediktoru. Razlika x 3 Arsenal, X na Fulam, tacan na Vigan.Santi kapiten opet flop, Kueljar na klupi, Flecer nista, Berba konacno gol. Ako Tevez veceras ne poludi, lagana pobeda

Link to comment

Robson Kanu mrtvi dade gol, a naravno zadnja mi izmena. Mada mi dvojica vec nisu igrala, mozda i udje. Sta je s Yayom, jesu izasli sastavi?edit: Igra Yaya, Nastasic u tomu umesto Leskota, Argentinci u spicu.

Edited by ducca
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...