Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

A i Trottersi mi se guze za sledece kolo, sa teskim rasporedom za kljucne poluge tima!edit: ja taman o tebi, a ti vec o meni!

Edited by Daddy Cool
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čobani iz Evertona usrali motku, jadnih 31 poena, čestitke Misirkama!! :thumbsup:
Hvala. Bila sam na putu, pa izvini sto nisam bila aktivna ove nedelje da kukamo zajedno. Sinoc se vratim i vidim jadna 42 poena, vec sam bila upisala poraz, kad ono :0.6: . Idem ka sredini tabele, mozda se do kraja sezone i dokopam 20. mesta. Mislim da cak osvajam i neku pobednicku medalju kod DrZoidberga.A na pogadjalici 140.Ko je Jako do samog kraja™?
Link to comment
A i Trottersi mi se guze za sledece kolo, sa teskim rasporedom za kljucne poluge tima!edit: ja taman o tebi, a ti vec o meni!
Biće mi zajebano Everton - Liverpul(mada Pienar suspendovan) i Utd -Čelski tu imam Matu i Ešlija. Nadam se da će Arsenal malo da se izvadi protiv QPR-a.Mada sada ne razmišljam o tome pošto ide LŠ fantazi.
Link to comment

Ja sam clan u 2 PPP lige:- PPP Classic- PPP Classic 2012/13Koja se gleda kao relevantna za buduci PPP Championship?

Edited by pantelia
Link to comment
Au, zgazio je Feija i jos mu Sterlingovih 11 poena ostalo na klupi! :lolol:
A neka si ti potrcala™ da to primjetis :huh:Bas je smijesno izgubiti od covjeka koji je odvalio kolo i imao najbolji skor™ u ligi :fantom:Zanimljivo gadljivo je da bi u 7 meceva (i protiv 19 protivnika u ligi) mojih 47 poena bilo dovoljno za pobjedu al dobro, sve to ima svoje™
Link to comment

Ja sam se upravo vratio sa jednog izuzetnog puta™, pa je došlo vreme da proverim i fantazi ligu. :)Na moju veliku žalost, a veliku sreću Hudersfielda njegovi Sokolovići Utd su bili prejaki za Morževe Utd.Pobeda od 53:49 je sasvim zaslužena, jer sam ja jedino uboo kapitena vPersie.a, a on je imao jak tim na čelu sa odbranom Fulhama i raspoloženim Nolanom koji je konačno dobio bonus poene ove sezone, te ovom prilikom čestitam na pobedi. ;)Tabela će uslediti kasnije tokom dana. A pre toga, da poručim idućem protivniku Bobu Loblawu i njegovom perspektivnom timu 110% da ove nedelje neću imati transfera, pa se može smatrati umerenim favoritom, a ja ću probati da promešam postojeće karte i zadam neočekivani udarac u poslednjim trenucima. :)

Link to comment
Ja sam se upravo vratio sa jednog izuzetnog puta™, pa je došlo vreme da proverim i fantazi ligu. :)Na moju veliku žalost, a veliku sreću Hudersfielda njegovi Sokolovići Utd su bili prejaki za Morževe Utd.Pobeda od 53:49 je sasvim zaslužena, jer sam ja jedino uboo kapitena vPersie.a, a on je imao jak tim na čelu sa odbranom Fulhama i raspoloženim Nolanom koji je konačno dobio bonus poene ove sezone, te ovom prilikom čestitam na pobedi. ;)Tabela će uslediti kasnije tokom dana.A pre toga, da poručim idućem protivniku Bobu Loblawu i njegovom perspektivnom timu 110% da ove nedelje neću imati transfera, pa se može smatrati umerenim favoritom, a ja ću probati da promešam postojeće karte i zadam neočekivani udarac u poslednjim trenucima. :)
Hvala na čestitkama!Počelo je katastrofalno, u londonskom derbiju sam od dva igrača dobio sjajnih 0 poena i bio sam ubijeđen da je novi poraz u sezoni neminovnost. Divlja karta se ipak na kraju isplatila i nadam se da će ovaj tim sa manjim izmjenama (Pienar :frust: ) nekako dočekati mini januarski prelazni rok.
Link to comment
A neka si ti potrcala™ da to primjetis :huh:Bas je smijesno izgubiti od covjeka koji je odvalio kolo i imao najbolji skor™ u ligi :fantom:Zanimljivo gadljivo je da bi u 7 meceva (i protiv 19 protivnika u ligi) mojih 47 poena bilo dovoljno za pobjedu al dobro, sve to ima svoje™
Dear drama queen, nisam se smejala tebi, nego sebi sto sam se posle prva 4 vezana boda u sezoni i to sa uzasnim ucinkom ponadala sredini tabele, a tek onda videla kako razbija protivnik.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...