Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Ja samo da javim Hudersfieldu da sam spremio ekipu koja će izaći na megdan njegovim Sokolovićima Utd ovog vikenda.Zdravstveno stanje tima mi je na zadovoljavajućem nivou, osim rezervnog golmana, pa mogu i javno da kažem da će mi na golu stajati Foster i truditi se da zagorča život napadačima City-a.Nadam se da se zdravstveni bilten neće pogoršati nakon sutrašnjih reprezentativnih obaveza.Ovo sve pominjem jer me (verovatno) neće biti uz komp sve do ponedeljka/utorka, pa neću moći ovde da proklinjem sudbu kletu kad budem gubio, a moji igrači pogađali prečke/stative i primali golove u poslednjim minutama. :D

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Walcott, Gibbs, Silva, Terry suspendovan 3 tekme (4. u kupu)... od zvucnijih imena. Demel najverovatnije out, Felaini neizvestan (ovo me jedino pogadja, ne znam sta ciniti, nece se znati izgleda do nedelje oce li igrati)

Link to comment

Felaini je i inace otisao u kurac*, bojim se. Bice kao sa Jajom, na pocetku.Ko me jebe kad nisam uzeo Pienara.*(za celu proslu sezonu je dao 3 gola, koliko i u prvih 5 kola ove sezone)

Link to comment

Očekujem 1 jak™ duel sa Misirkama, ne znam kako je menjala ali za sad su nam samo dva igrača ista (Jaskelainen i Azar)...Ja sam imao 2 free transfera, prvi prinudan Felaini out - Pienar in, a drugi sam se kockao, Ba out - Jelavić in... I u poslednjem momentu traka prebačena sa Podolskog na Santija pa šta bude... :unsure:

Link to comment

Одбиће му то касније. Колико сам ја до сада приметио, аутоматски добија асистенцију играч који је претпоследњи имао контакт са лоптом, а после се утврђује да ли је заиста асистенција или не.Него, у ово коло уђох без негативних поена. Осећам се као да сам већ освојио 20 поена :)Тсва, 'де си да ти честитам за избор капитена: теби Бербатов, мени Керол, прави анти геј фудбал!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...