Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Хвала на труду, мене ове табеле баш занимају и већ су ми створиле рефлекс да је њихово појављивање прави крај кола, што значи да је време за још неки трејд. idiot.gif

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad vidim da je prvih 6 ekipa izgubilo, pa tako United City FC i Jako do samog kraja™ koji su delili 7. i 8. mesto, prelaze u vođstvo. Trottersi sa svojih milion poena u ovom kolu preskaču 5 pozicija, pa su sada 4.Edit: @PraslinNema na čemu. Mogu ja još jedan čaršav da ispišem ako će to uticati da napraviš još koji bonus transfer u ovom kolu. :D

Edited by DrZoidberg
Link to comment

To сам и ја приметио, али мислио сам да је лајвскор синоћ погрешио када су јавили да је Демел фасовао жути.Замисли, Феи, да је Кју Пи Ар дао још тај један, а онда данас промене Демелов жути у Дијамеов. Па рикнули би и ти и ја.едит: исправио Дембеле у Демел.

Edited by Праслин
Link to comment
Napomena: Misirke su bile u konkurenciji za bronzu, jer su imale 38 poena, ali je pobeda Jako do samog kraja™ bila tesnija™, pošto su Misirke odigrale revijalni meč sa Kagawasom koji je osvojio -2 poena. :)
? U cemu je stosZar nije Kagava pobedijo?
Link to comment

Da, ušao čovek u minus zbog nekolicine transfera viška i popio -48 poena penala. Ne vredi ni solidnih 46 osvojenih.Nego, imaju li oni nameru da uvrste izmene za ovo kolo i daju konačne plasmane za H2H ligu? Mislim, već je sreda, a uskoro će i novo kolo.

Link to comment

Uspeo sam rutinski da izgubim od poslednjeplasiranog tima - cena kolebanja oko upotrebe Klozeta. Sad sam ga napokon (is)koristio, napravio paklen tim i ocekujem novu seriju pobeda.

Link to comment
Nego, imaju li oni nameru da uvrste izmene za ovo kolo i daju konačne plasmane za H2H ligu? Mislim, već je sreda, a uskoro će i novo kolo.
Колико видим, након прошлонедељног wheeler dealer дербија са Феијем где смо и један и други стартовали са -8 ове недеље ме чека дерби опсесиваца: и ја се једнако нервирам због неажурности и уопште гледано непрофесионалности Баркли Премијер лиге и самим тим целог Уједињеног краљевства. :sleep:
Link to comment

Hahhah.. slažem se sa svim. A mene dodatno nervira što ja imam dodatna 2 boda na klupi, koja očekujem da mi se obračunaju. A nekako ne mogu i da posložim tim za novo kolo kako treba, dok mi ovo staro ostaje otvoreno (makar formalno). :)Svoju prednost u ovonedeljnom duelu vidim u tome što nisam popustio od strategije da ne ulazim u kolo sa minus poenima osim ako baš baš ne moram.Pre 2 sezone, u svojoj prvoj fantazi ligi, uradio sam 5-6 "negativnih" izmena i nijednom nisam isprofitirao iz istih. Računica je da mi svaki igrač ima sigurnih 2 poena u startnoj postavi. Da bi vredeo (kaznene) izmene, igrač koji uđe mora da napravi minimum 6 poena da bi bio na istom, a to baš i nije lako ostvariti.Prošle godine sam samo jednom odradio ovako nešto i to u kolu gde se nije igralo pola utakmica i gde sam imao samo 7 upotrebljivih igrača. Aguero, koji je tada bio kupljen, odužio je ta 4 minus poena i doneo još nekih 6-7 dodatnih. :DTako da je odlučeno da ove sezone guram istu taktiku. Nema negativnih izmena, osim u situaciji kad nemam 11 igrača za teren.A koliko sam razumeo vodim 12:0 za sada, ili 0:-12 da budemo matematički precizni. :)

Link to comment

O, jebem mu sve. Ne znam ko pravi 5-6 ekstra izmena, ocekivajuci dobitak u tom jednom kolu.To se radi da bi se kupili igraci u usponu, pre nego sto postanu preskupi, i da bi se otarasili promasenih investicija, pre nego sto om padne cena za 0.3-0.4. Zrtvujete jedno kolo, da bi profitirali u naredna 3-4

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...