Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

И жеља и предвиђање.Честитке на спортском држању и борби до последње секунде, жао ми је што ове године играмо само по једном.

Link to comment

Posljednja 2 poraza ukupno 2 razlike i to oba zbog kretenskih bonusa. Tolaa™ ce imati cast da eliminise Miami iz daljnjeg takmicenja a samim time i iz PPPPL sledece sezone ako se slicno ponovi posto me ovaj sistem™ ozbiljno smorio.

Link to comment

bobu čestitke za prikazanu borbenost, konačno nakon 6 mečeva sam na 50 posto.moglo bi se reći da mogu da osetim miris premijeršipa, tu negde oko 23-24 mesta ^_^

Link to comment
Posljednja 2 poraza ukupno 2 razlike i to oba zbog kretenskih bonusa. Tolaa™ ce imati cast da eliminise Miami iz daljnjeg takmicenja a samim time i iz PPPPL sledece sezone ako se slicno ponovi posto me ovaj sistem™ ozbiljno smorio.
Zamalo si me rasplakao ovom tuznom pricom, pa sam pocela da razmisljam i da pustim da pobedis. Mislim, nekako je manje cudno ja placem nego ti. Ali, onda sam nasla bolje resenje: pobedicu s 15 razlike, da ti ne budu bonusi krivi i da nemas na sta da se zalis.
Link to comment
Zamalo si me rasplakao ovom tuznom pricom, pa sam pocela da razmisljam i da pustim da pobedis. Mislim, nekako je manje cudno ja placem nego ti. Ali, onda sam nasla bolje resenje: pobedicu s 15 razlike, da ti ne budu bonusi krivi i da nemas na sta da se zalis.
zwdr4h.jpg
Link to comment

Vidim da ovi na sajtu još uvek nisu u fazonu da ubace izmene sa klupe, pa ću probati da postavim tabelu bez kompletnih podata, s tim da ću prekontrolisati ove tesnije mečeve u slučaju da nekome klupa menja skor.Gubitnici nedelje:zlato - 110% i pored 7. rezultata u ligi gubi od Spojlerovaca koji su u neverovatnom naletu (55:57)srebro - Arentina UTD nakon titule pobednika kola u prethodnom, sad ponovo gubtnik u duelu sa Pantelia Starsom (50:60)bronza - Archesten United i pored solidnih 44 poena, naleće na uvek neugodnog Šurdilovića UTD (44:54)Pobednici nedelje:zlato - FK Belogudmekatarina je u duelu koji je oborio sve rejtinge gledanosti pobedio perspektivni Miami Heat (26:24)srebro - 25. maj sa teško zarađenih 30 poena nadvisio je Banjica Boyse koji nisu u najboljoj formi (30:25)bronza - Jako do samog kraja™ je odigrao jako do samog kraja protiv Terrible Muriela i izvojevao pobedu (38:33)Napomena: Misirke su bile u konkurenciji za bronzu, jer su imale 38 poena, ali je pobeda Jako do samog kraja™ bila tesnija™, pošto su Misirke odigrale revijalni meč sa Kagawasom koji je osvojio -2 poena. :)-Ukupna tabela-Gubitnici:5 poena - Misirke, LeziLebeDaTeJedem, Argentina Utd4 poena - Morževi Junajted3 poena - Čuvari Tradicije, Trotters Inc, Neugodan Rival, 110%2 poena - Petoletka1 poen - FC Ronin, ФК Белодугмекатарина, Archesten UnitedPobednici:4 poena - Black Horses3 poena - Šurdilović Ltd, 110%, Čuvari Tradicije, Argentina Utd, ФК Белодугмекатарина2 poena - Đubretari, Neugodan Rival, Buljarica Brothers, FC Ronin, Terrible Muriel, Kagawas, 25. maj1 poen - Dabogda Crko R'N'R, FK Pastir, Jako do samog kraja™Kad se malo bolje pogleda tabela, vidi se da Gubitnici imaju manju, ali kompaktniju ekipu koja se ponavlja skoro iz kola u kolo. :D Kod Pobednika se, sa druge strane, konstantno pojavljuju nove ekipe.Takođe, primetno je da ima ekipa koje se ne stide™ da budu u obe tabele. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...