Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Morao sam da pogledam ponovo, znam da je bilo neka glupost. Paz sad - Bejl je šutirao, Lindegard odbranio, naleteo Dempsi i dao gol! :isuse: Pa oni definitivno nisu normalni...Edit - a Musa je onda očigledno asistirao™ Bejlu, pošto ovaj nije nikako mogao sam sebi, ali ni to me više ne bi čudilo...

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod tog drugog gola je Musa dodao Bejlu loptu negde na sredini terena, a onda je ovaj odradio već pomenuti slalom do gola. To sam pažljvo gledao dok je išao prenos da vidim da li će to biti asistencija.Prvi gol Vertongena, tj. Bejlova asistencija njemu je još i najčistija i njoj se u suštini nema šta zameriti. :)Zapravo, po pravilima kojih se drže ove godine, sve tri asistencije su čiste. Uzima se poslednji kontakt saigrača pre nego što padne gol. Jedino nema asistencije kad igrač prekine novu akciju protivnika i da gol. Ili kad da gol iz penala ili slobodnjaka, a da je on pritom isti zaslužio.

Link to comment

Objektivno, fantasy je jadan. Umesto da uvedu nove kategorije, glupiraju se sa ovim fantomskim asistencijama i bonus poenima + varijacija cena igraca je potpuno deplasirana.... Da vam debitant kaze.

Link to comment

Cudo moze da spase Buljaricu protiv mene... imam 10 bodova viska, obojica imamo jaskalainena, on ceka jos Zamoru (QPR) i Rida (WHM), a ja Nolana... Trebalo bi sa ovom pobedom da se vratim u gornji deo tabele...

Link to comment

Svaka mi cast sto sam za ovo kolo kupio golmana Sanderlenda. Osim njegovih 7 poena, najveci domet su mi Adam i Larson sa po 3. A cak i takav jadan sam na pragu pobede :(

Link to comment

Well, that was quick...Čestitam na zasluženoj pobedi, bar uzimam gubitnika kola i ušao sam valjda u top 20 u classicu....dosta za ovo kolo. :)

Link to comment

Sad upalih stream.Videh da je Jarvis ne samo u startnih 11 (kako je i Praslin predvideo), nego je dao i gol. :Hail:Prema Bobovom postu, zaključio bih da je Nolan asistent.I tako, malo po malo, ja ću možda nakrpiti i celih 50 poena iako tako nije izgledalo nakon prvog dana. Nisam imao nijednog igrača koji je izdominirao kao većina, ali par njih po 5,6,7,8 odradiše posao.

Link to comment

Феи, ја тек вечерас схватио што си јуче Феи био онако мртав хладан. Па ништа још није готово, јбт! Демел је већ добио жути: ако добије још један ти си победио, ако Вест Хем прими два гола онда ми играмо нерешено! Искрено, нерешено би и било најпоштеније.

Link to comment

Надам се и ја из навијачких разлога да си уз праву, али од 0:2 до 2:2 тако нереалан сценарио када је Вест Хем у питању.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...