Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Како, бре, очекивано? Ја када се нисам изврнуо од смеха пре пола сата, нећу никада. Најнеправеднији бонус свих времена, да су мене тако зајебали ја бих се овде нешто исфолирао, честитао а онда бих главом оштемовао тротоар до најближег оптичког кабла, увукао се у њега, одјурио директно у Фантази сервер и тамо експлодирао.Ако успеш да на ногама прележиш овај пораз, обећавам да ћу свакоме ко те убудуће буде гњавио због кукања скресати у брк да си у ствари зен мајстор.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Silva dobio 3 bonusa :Hail: iako nije dao nijedan od 3 gola. :DA Flečer mi već treće kolo zaredom donosi 3 boda, pa sam na njega navikao. :) Taj čovek je definitivno hakovao servere premier lige. Apsolutno svaku utakmicu koju je odigrao, doneo je 3 bonusa.Trenutno imam 38 bodova, a možda nešto urade i Džarvis i Zamora. Mislim da konačno ulazim u gornju polovinu tabele i odatle krećem u duel sa Praslinovim Belodugmekatarinama :)Btw. samo da :Hail: :Hail: :Hail: duel Spojlerovaca i 110%. Dok mi ovde pobeđujemo sa 20+/30+ bodova, tamo je 53-55 sa izmenama, a čeka se Nolan da prelomi. :Hail:

Link to comment

Jbm ti, ista meta, isto odstojanje, kao pre bonusa. Mada mi treba pobeda za korak bliže Premijeršipu, u principu bih se zadovoljio da Nolan ne usere kartonom X.Zaslužio je bob bod....NOT!

Link to comment

Ma neka bude kako biti mora, prihvatiću mirno svaki izhod. Nije kao da je tebe nešto istalilo ili da su nam zasrali partiju sa nekim kretenskim bonusima...U svakom slučaju odličan i zabavan duel + imaću razloga da se nerviram oko apsolutne nebitne tekme QPR-West Ham :)

Link to comment

Meni je utisak kola™ činjenica da je Dembele dobio asistenciju :Hail: Tottenham je postigao dva gola, Vertonghen i Bale, oba posle solo prodora/driblinga/muljanja od jedno 50 metara.

Link to comment

3 gola. -_-A tek što moj Bejl ima 2 asistencije. Za Vertongenov gol se i ne sećam kad je dao loptu, a za onaj Dempsijev je tek retardirano na kub, lopta se bukvalno odbila od nekog Mančesterovca. Ali takvi su idiotski kriterijumi za asistencije ove godine, jbg...

Edited by bob loblaw
Link to comment

A da, čekaj, pa dali su tri! :isuse: Ja zapamtio samo prva dva. Znači, poslao je pas Dempseyu za treći? Ili je to bio Bale, a Musa je dao njemu asistenciju na centru terena za drugi?

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...