Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Pali ste najviše na Felainija©. Ali zaista nije bilo logičnijeg izbora od njega za kapitena u ovom kolu. Možda eventualno Jelavić, ali za njega nije bilo sigurno ni da li će startovati. Da sam imao Felainija u timu, 100% bih mu stavio ©.Taman je to razlika koju sam ja dobio na Persi kapitenu, koji sa ovih 5 poena (i 0 bonusa) i dalje ne opravdava cenu od 13,5 dinara.

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pali ste najviše na Felainija©. Ali zaista nije bilo logičnijeg izbora od njega za kapitena u ovom kolu. Možda eventualno Jelavić, ali za njega nije bilo sigurno ni da li će startovati. Da sam imao Felainija u timu, 100% bih mu stavio ©.Taman je to razlika koju sam ja dobio na Persi kapitenu, koji sa ovih 5 poena (i 0 bonusa) i dalje ne opravdava cenu od 13,5 dinara.
:fantom:
Link to comment
odlucuju bonusi
То би ти волео пошто Дембил Бил добија 3 сигурно, а Флечер вероватно кромпир и Ван Перси сигурно кромпир. Истина је, ипак, да одлучује Гај Демел и поштени Вест Хем. Понедељак увече, пред рефлекторима, стиже 1 чиста постељина!
A kako već mislim na iduće kole i duel sa Praslinom, već sam napravio jednu (i jedinu) izmenu, kako bih izbegao neprijatno povećanje cene željenog igrača sutra ujutru. :D
Аматерчино. Ја сам већ јуче поподне направио 4 (вероватно не једине) измене. :frust:Не знам шта ми је ове године, одлепио сам потпуно. Прва два кола сам добио и онда сам почео да јурим паре и раст вредности играча, све убеђујући себе да ћу то да радим само још једно коло, само још једно коло... И ево, опет сам се оклизнуо. Наркоманство у свом најјаднијем облику. :isuse:
Link to comment

Izasli bonusi. Gubim 34-33 ukljucujuci mojih -16 na transfere.Sutra neprijatelju igra Nolan, Mozda me usere, pa dobije crveni :DInace sam bas praslinovao™ sa tih 5 transfera. Skoro svi koje sam prodao su pali u ceni (neki i za -0.2), dok su kupljeni poskupeli. Na kraju stara garda bolja od nove za 3 poena. Ali mi bar ostao neki dinar u djepu.Nego, jel ima neko da nije odigrao 1-1 na Vilu i VBA? :D

Link to comment

Au uzbuđenja...2 razlike kad Garnirungu uđe Ramires sa klupe i ima sutra Nolana. U najboljem slučaju ću da izvučem nerešenu. :(Tačnije Hangeland, ne može Ramires. Ali isti đavo...

Edited by bob loblaw
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...