Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

za fine novce cekam 2 gola Junajtda a sa druge strane je jasno da to ne bi proslo bez RVP-a tako da mi je veoma tesko pratiti ovaj mec :/
И мени је све теже. Рафаел остаје на 1, Галас тешко да ће да игра целу утакмицу са овом повредом али Перса се не види.
Link to comment

Ma znao sam, čim sam video kako su se svi raspucali, da će do kraja da bude tvrdo.Ajd što sam pogodio koga sve da strpam na klupu, al me izjebo Manćini ko konja sa Leskotom. Doduše, ispade da ni tu ne bi bio CS, tako da bi bio samo bod više.

Link to comment

Mojih jadnih i bednih 36 poena je ipak bilo dovoljno za pobedu u kripl fajtu protiv Ziginih koji su skupili citavih 18.. :fantom: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ti si i dalje na forumu? :mad:Dajte te bonuse, da znam za kakav Nolanov učinak sutra da navijam.

dobro za nikakav, ali...

Edited by bob loblaw
Link to comment

Mislim da mi je ovo ubedljivo najgore odigrano kolo od početka. Paradoksalno, ovo će mi biti najlakša pobeda, jer Arbeitmannu bukvalno niko ništa nije uradio osim Dembe.A kako već mislim na iduće kole i duel sa Praslinom, već sam napravio jednu (i jedinu) izmenu, kako bih izbegao neprijatno povećanje cene željenog igrača sutra ujutru. :D

Link to comment
Mislim da mi je ovo ubedljivo najgore odigrano kolo od početka. Paradoksalno, ovo će mi biti najlakša pobeda, jer Arbeitmannu bukvalno niko ništa nije uradio osim Dembe.A kako već mislim na iduće kole i duel sa Praslinom, već sam napravio jednu (i jedinu) izmenu, kako bih izbegao neprijatno povećanje cene željenog igrača sutra ujutru. :D
mene je stvarno sramota
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...