Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja skrpih svega 19 bodova, a još ću imati i 2 sa klupe od Mićua koji će uskočiti umesto Guthrie-a. Vrlo me je sramota gledajući vaše poene, ali ja sa ovim skromnim skorom praktično pobedio NK Pakistan. Da nije bilo ovog drugog Dembinog gola, bio bih 100% siguran.Dakle, trenutno 21-19 za moje Morževe UTD. Pored zajedničkog Rafaela, meni još nastupaju RVP©, Zamora, Jarvis i Foster, a Arbeitmannu samo Jaskalainen i eventualno Ridgewell ako nije previše povređen.U Classicu sigurno padam sa drugog mesta nakon Moćinog brutalnog kola. :(

Link to comment
Dembele da da 7 golova i na konju si.
Može i po 4 gola i 4 asistencije, ne pravim pitanje.A tvom Suarezu lupe neki naknadni crveni karton zbog simuliranja onog penala, i eto:suuki.gif Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja pogodio sve osim Arse-Chelsea, tu sam imao 2-2. Tačna razlika samo na Everton, Reading, Sunderland, a džoker na City <_<Opa, Spursi! Tu imam 3-1 za Man Utd, ali ne žalim ako bude obrnuto :)

Link to comment
Evo ga i taj Kun. :) Ali mi kapiten Fletcher iz Sunderlanda. A jebeni Crouch je sad morao da zabije 2 puta, a toliko sam mozgao da li da ga ubacim...
Bobami, bobe, napeto je ovo. Bejl ili Defo, mada i Rafael nešto može da odradi. Bonusi mogu da odluče
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...