Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Ne bih ga odbio ni sad kako stvari stoje u Romi trenutno. Ni Chivua od pre neku godinu :dry:edit: Alvarez i Jesus nisu trenirali danas. Ovo vec postaje smesno. Sa druge strane tesko i da ce Pjanic i Marquinhos igrati sutra :dry: Pocinjem da se pribojavam Burdissa i njegovog obaveznog cascenja ko god da je sa druge strane.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

ne znam dal se secas utakmice inter - roma od pre 10ak godina. rekoba pravi neko ludilo i promaju po zebininoj strani. u nekom trenutku nadahnuca provlaci mu loptu kroz noge i tu zebina puca i udara mu samar :lolol:likcina

Link to comment

Ne secam se te utakmice, ni da li sam gledao uopste, evo sad videh na yt. Odvratan lik, jedan od retkih igraca koje niko nije voleo. Mada zaista nije bio los fudbaler, posebno sto je mogao da pokrpi na vise pozicija. Stvarno se ne bih bunio da imamo nesto slicno sada u rotaciji (bez poganog karaktera).Btw, zeznuo sam se, Burdisso je suspendovan za sutrasnju utakmicu. Iskreno verujem da cak i ako Romagnioli odigra na stoperu nece odigrati gore od njega.

Link to comment

Basta je jedan od najboljih ljudi medju reprezentativcima Srbije. Milo mi je sto dolazi u Inter.Inter bez devet igraca veceras plus mora da juri pobjedu. Tesko ce u finale.

Link to comment

E crni gavrane, resio si da mi izjinxujes sad th_angry_emoticon.gif

th_angry_emoticon.gif

:P

 

Izgleda da se Udinese i Inter dogovorili oko Baste. Nek mu je sa srecom :thumbsup:
Snaci ce se on dobro ako ostanu i dogodine u formaciji sa 3 pozadi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...