Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Izgleda da je ideja Osvaldo + 10-ak m za Jovetu ozbiljna :unsure: Glavni rivali za kvarenje posla su Juventus i Arsenal, ali imaju manje sanse, prvi zbog onog podmetanja noge oko Berbatova, a drugi jer ne zele da daju 30-ak miliona. Plus Prade faktor. Tesko mi je da poverujem da bi ga se Fiorentina odrekla u ovakvom dilu, deluje mi dosta nepovoljno po njih, ali pocinje da me drma hajp.

Link to comment

Tacno pre 20 godina, 28.3.1993. godine, na gostovanju Bresi debitovao je za prvi tim Rome jedan jedini, bog, princ, kralj i car fudbala, najbolji italijanski igrac u istoriji i jedan od najboljih na svetu svih vremena - Francesko Toti. :Hail: :heart:Da ne palamudim previse samo bih da mu se zahvalim, ako uopste cita ppp, na svemu sto je ucinio za mene. Ziv bio jos 100 godina i odigrao mi jos bar 5 sezona.http://www.cro-roma....ktovi&Itemid=10Dovoljno je sta je rekao povodom ovog jubileja jedan veliki car car o njemu.

Dragi Frančesko, ti si veliki pisac istorije italijanskog fudbala.Dvadeset godia u Seriji A, kakvo dstignuće...Pamtim tvoj prvi gol, to je bio meč Roma – Fođa.I sam znaš koliki sam tvoj fan. Proveli smo mnogo toga zajedno u reprezentciji i bili veliki rivali u Seriji A.Često si mi davao golove, mislim da je ih je bilo 10 ukupno. To mogu samo veliki šampioni.Naše prijateljstvo najbolje simbolizuje situacija kada sam ti jednom odbranio penal, pa smo se obojica smejali. Moram da kažem da mi je bilo žao što si preomašio.Mi smo generacija rođena pod srećnom zvezdom. Posle svake sezone u 30-im mi se osećamo mlađima.Ti si napisao najlepše stranice istorije italijanskog fudbala i za mene ćeš uvek biti veliki 'Azuro'. Pozdravlja te tvoj drug, Điđi
:Hail: :Hail: :Hail: Edited by crtamOrasi
Link to comment
Izgleda da je ideja Osvaldo + 10-ak m za Jovetu ozbiljna :unsure: Glavni rivali za kvarenje posla su Juventus i Arsenal, ali imaju manje sanse, prvi zbog onog podmetanja noge oko Berbatova, a drugi jer ne zele da daju 30-ak miliona. Plus Prade faktor. Tesko mi je da poverujem da bi ga se Fiorentina odrekla u ovakvom dilu, deluje mi dosta nepovoljno po njih, ali pocinje da me drma hajp.
Toni je savjetovao Jovetića da ne ide u Arsenal nego u neki jači klub.Danas je, međutim, Guido Di Domenico objavio da se Jovetić dogovorio sa Arsenalom.
Link to comment

Povraca mi se od ovog kola <_<Cambiaso zaklao Giovinca, ne znam kako mu nije polomio nogu.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Stvarno idiotski potez, iznenadjuje me da je isao ovako na njega, nije mi nikad delovao kao govno.^^Ne znam to za penal, gledao sam multiprenos na areni. Uzasno lose smo odigrali, Ilicic i Miccoli nas demolirali, pravili volove od Pirisa, Castana i Burdissa. I dalje mi nije jasno kako je ova ekipa Palerma poslednja, kvalitet sigurno ima. Ludi Zamparini.Catania se pobrinula za jos govnjiviji ukus u ustima, idioti napravili penal i autogol za bukvalno minut.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Lazio igra užasno otkako se Klose povrijedio. Danas je ušao sa klupe i preokrenuše rezultat. Ne znam kojem mozgu u upravi Lazija je sinulo da dovođenje Sahe predstavlja pravi potez.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...