Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Jadni Zaneti sa kakvim idiotima mora da igra...
to sam i ja pomislio gledajući totenhem, bruka da onakav car privodi karijeru u ovakvoj ekipi. sa kivuom jebenim, zar treba još nešto reći...
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Kovacic deluje sasvim dobro, verujem da ce se za godinu-dve ispostaviti da je bio odlicna kupovina, s druge strane uopste ne razumem zasto su dovodjeni Schellotto, Kuzmanovic i Rocky, cist promasaj...Od letosnjih pojacanja Cassano, Handanovic, Guarin i Pereira su potpuno opravdani, a i Gargano i Juan su skroz ok...Inter je trebao da se kako zna i ume otarasi gomile matorih igraca (osim legendarnog kapitena koji i dan danas rastura), a ne da olako prodaje svoje najbolje igrace za male pare...

Edited by keksi krem
Link to comment

Milan je uspeo da sklopi fantastican trio Niang-Balotelli-El Shaarawy, koji ako ostane zajedno ima godinama da dominira...dok Inter jednostavno mora da se otvori na leto i preuredi tim, pocevsi od trenera...(jebiga dupli post)...

Edited by keksi krem
Link to comment

huan hesus je odlican igrac i igra veoma odgovorno i zrelo u odnosu na godine. sa druge strane kivu, silvestre, jonatan nisu ni za kljakavu zvezdu.

Link to comment

Juan je fenomenalan igrac, medju najboljim je stoperima lige trenutno.Da ne kukate vise na Stramu, cujem da ozbiljne sanse da bude trener Intera ima Mazzarri. Realno, ne znam sta da mislim o njemu. Meni se nikako ne dopada ovo sto radi sa Napolijem, mislim da je mogao i mnogo bolje. Ali je zaista imao nestvarnu epizodu sa Regginom (spasio ih ispadanja kad su startovali sa -11 :Hail: i odrzao ih ukupno 3 sezone u ligi) a i u Sampi je bio sasvim dobar.Btw, ne znam da li neko prati, ali trenutno je pish zivi oko seika koji "treba" da ulaze u Romu. 14.3. je deadline do kada bi trebalo da dokaze da je sposoban da ulozi neke pare, mada ce pre da se ispostavi da je obican prevarant :lolol: Ja apsolutno nisam upucen u to kakvi su italijanski mediji i koliko opravdano ili neopravdano mogu da razvlace nekog, ali ovo sto pisu o njemu je sa one strane realnog. Mada mi je cudno da bi ozbiljni ljudi kakvi su ovi italoameri, koji su ulozili novac u Romu, dopustili sebi da ih zavlaci neki con artist. Ne znam sta da mislim.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

figo, macari, zenga. to su imena koja se pominju.svi mastaju o njegovom™ povratku ali ne verujem da postoji i promil sansi da se to desi.btw izgleda da ce leonardo da zameni branku.

Link to comment

Opet Leonardo? Ali nema vise para u PSZ? Jbt, sad ce da nam dovlaci neke sumnjive Brazilce za masu para, a zna se da smo mi argentinski klub.

Link to comment

Ima neki poznavalac ovde koji bi mogao da mi napiše nešto o Atalanti tokom 2012? Nisam ih pratio fazon od prošle zime, pa bih da smanjim nivo nemanja pojma o razvoju situacije u klubu... -_-

Link to comment

Umuvase ga Torinezi ^_^Evo za sve koji su propustili :Hail: :Hail: :Hail: ne znam sta da kazem, covek je sa 36 i po najbolji igrac ekipe i jos uvek deluje nezamenljivo :heart:http://youtu.be/k6pzoBAjtbQ

Ima neki poznavalac ovde koji bi mogao da mi napiše nešto o Atalanti tokom 2012? Nisam ih pratio fazon od prošle zime, pa bih da smanjim nivo nemanja pojma o razvoju situacije u klubu... -_-
Nesto zanimljivije bi mogao samo Sef da ti kaze, a on se izgleda ne sali :(
Link to comment

Prandelli razmislja o pozivanju Tottija za svetsko prvenstvo, ukoliko i dogodine bude u ovoj formi, naravno :)Jedva cekam da vidim kako bog fudbala podize trofej u Brazilu :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...