Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Ludi Zamparini ponovo smenio Gasperinija i ponovo vratio Saninija :Hail: Deseti trener (odnosno promena, ponavljaju se) u poslednje dve kalendarske godine :D Steta sto ce ispasti.

Link to comment
NA koju foru je mali Stramaconi i dalje trener Intera to verovatno nikome nije jasno.
pobogu izgubio je u drugom delu sezone od siene manjom gol razlikom nego u prvom. napredak je ocigledan :0.6:
a i puko manje od bolonje nego u prvom delu. na pravom su putu.
Ovde je prikladnije ^_^Jeste Strama dosta los, ali ni transferi ove zime nisu za zanemariti. Tesko da on sam bira i dovodi igrace, valjda se Morratti jos uvek igra skauta. Ovaj zimski prozor™ im je bio spektakularan. Prodali su Livaju i Coutinha, pa su onda probavali da potpisu Barosa, Carewa ili Nistelrooya :D I ostali dovedeni igraci su dovedeni bez ikakvog smisla i potrebe. Osisani su za Kovacica od strane Maminja (stvarno nemam jebenog pojma da li ce ili nece biti dobar igrac, samo mi se cini da je previse para za igraca koji trenutno nista ne moze da doprinese). Pa Kuzmanovic, za koga je evidentno da nije igrac koji moze da doprinese ekipi koja puca na najvisi plasma u ozbiljnoj ligi. Pa Schellotto, koji mi je delovao u Atalanti kao ozbiljan igrac, ali ovo sto pokazuje u Interu je smesno, covek kao da je zaboravio i da trci, izgleda groteskno na terenu. I kao cherry on top - jebeni Tommaso Rocchi - sta li im se vrtelo po glavama kad su se odlucili za njega verovatno nikad necemo saznati. Kako, zasto?A taman sam mislio da su se unormalili, kupili su odlicne igrace za relativno sitne pare prosle godine. Handanovic - 6m, Juan - 3,8m :Hail: Guarin - 11m, Pereira - 10m, pa i Cassano je dobitak u onoj trampi.
Link to comment

baros, kerju i nistelroj su iznudjena resenja po okoncanju prelaznog roka jer se milito povredio i nece da igra do kraja sezone i onda su samo free transferi dolazili u obzir.da je strama trener kao sto nije on bi sad gurao rokija i svima pokazao sta mu je morati uradio. ali ne sisa drzi palasia po 90 minuta u ligi uefa a sigurno ce i u kupu jer rokija niko ne moze da objasni (nije ni pranje love jer je doveden za sicu).seloto nije fudbaler uopste i njegovo obitavanje u fudbalu uopste mi je misterija. verovatno mu je otac neki bahati don koji hoce da istera inat i sina predstavi kao fudbalera.dzonatan, pereira, gargano nisu ni za zvezdu a guarin je nesto sto stramkosan nikada nece moci da iskontrolise. onakav sebicluk, takticka nepismenost i neinteligencija se retko vidja.

Link to comment

Ma znam da su iznudjenja resenja, ali ko ih je bio po usima da prodaju jedinog igraca koji moze da radi (znam, poor man's version, ali ipak jedini) ono sto Milito radi na terenu? I to za manje od 2m Atalanti. Jedino ako je ono oko non-EU mesta zbog Kovacica, ali mogli su i pametnije da rese taj problem, ako je uopste zbog toga. Ali, ponovo, 6 jebenih igraca dovedenih u januaru bez ikakvog smisla (i neka dva nebitna lika su doveli). Ne znam, samo ludilom moze da se objasni.Schellotto je bio najbolji igrac Atalante prosle sezone, ne zezam se, meni se cinio boljim i od Denisa i od Bonaventure, Padona i ostalih. Otprilike je igrao na nivou na kome je i Basta, ako ne i bolje. A kad sam ga video protiv Milana nisam mogao da se nacudim, stvarno mi je delovalo kao da ne zna ni da trci.Meni su i Pereira i Gargano dobri igraci, ovaj prvi mi je delovao dobro i u Interu na pocetku. Dok je kod Gargana problem sto nema ni trunke kreativnosti, ali ako ga uparis sa nekim ko zna i time resis problem onda imas coveka koji trci i taba za obojicu. Samo sto Inter nema takvog veznjaka uopste u sastavu. Za Johnatana se slazem.

Link to comment

Zaboravio sam da kazem, jeste Stramaccioni fejlovao, ali rekao bih da mu je najveci deo problema napravio i Morratti katastrofalnom selekcijom tima. Neke pozicije su prenatrpane, a na nekima nema nikoga ili ima ispovredjivanog veterana od 79 godina. Sa ovakvim sastavom bi samo neki prekaljeni trener uradio nesto ozbiljno, gde pocetnika da stavis na ovakve muke.

Link to comment
Zaboravio sam da kazem, jeste Stramaccioni fejlovao, ali rekao bih da mu je najveci deo problema napravio i Morratti katastrofalnom selekcijom tima. Neke pozicije su prenatrpane, a na nekima nema nikoga ili ima ispovredjivanog veterana od 79 godina. Sa ovakvim sastavom bi samo neki prekaljeni trener uradio nesto ozbiljno, gde pocetnika da stavis na ovakve muke.
jes ekipa je bez ijednog krila sa pun tuki defanzivnih veznih. za gargana se nikako ne slazem, jer u trenutnom timu jedino alvarez vazi za kreativca a kako igra ladno je to pre gargano nego ovaj amater. na srecu na vreme su najureni snajder i kutinjo tako da je sad sve pod kontrolom. ko 90ih sa levim krilom i playmakerom.jos dodas pozadi oporavljenog kivua i cirkus je kompletan.
Link to comment

livaja nije prodat vec je na onom coownershipu mada ne verujem da racunaju na njega. dok s druge strane pereira igra nekog levog beka ali covek za 90 minuta uspe da uradi nista. nekako mi je bolji bio sa maskom pa onako iz trka neki put i pogodi sesnesterac. sad bez maske covek ocekuje da pogodi nekog saigraca ali jedini saigrac koga pogodi je neki na zagrevanju iza gola.

Link to comment

Jab uzeo Pereiru bez minuta razmisljanja. Os da se menjamo, evo dajem Balzarettija odmah :P Oko Guarina si u pravu, jeste divljak, ali doneo je sam bod Interu sad u drugom delu na Olimpicu. Meni se on dosta dojmi kao igrac, solidan sa znanjem, ali zato ima opake fizikalije.

Link to comment

odlican ali skroz neiskontrolisan. nikakve discipline. treba mu trener robovlasnik.pereira za pjanica odma. jos moze kivu, seloto i stankela gratis :D

Link to comment

Pereira i Guarin su dobri igraci. Guarin jes divlji, ali to je plus. Kuze je dobar igrac, ali je Interu nepotreban jer takvih imamo na izvoz. Jbt, Morati steka pare i onda pljune 11milki na Kovacica koji odmah ne moze da napravi razliku vec ce mozda biti dobar igrac za koju sezonu. Stvarno necu kukati za Livajom koji je kanta obicna. To sto nemamo sad nijednog spica pa bolje i on no Roki ne mjenja mnogo. Gargano je prejak za svoju gradju i zahvalan je krljator na sredini terena - problem je sto nema osobe za koju ce on da odradi prljav posao.Igraci koji su zalutali u Inter su Riki Alvarez i Skeloto. Jbt, Alvarez zna jedino da zagradi i sacuva loptu jer je krakat onako. Nenad Milijas samo 10cm visociji. Strasno koliko on nema pojma. A Skeloto je smijesan. Ne zna da trci, ne zna ni da sutne ni da doda, nema ni brzinu ni tehniku. U Zvezdi da igra pa bih mu se smijao, a ne u Interu jbt.Kasano nema snage za cijeli mec dok mi se Palasio uopste ne svidja. Ne bih mu dao vise od pola sata po mecu da igra.Da nije Handanovica Inter bi bio sredina tabele odavno. Jadni Zaneti sa kakvim idiotima mora da igra...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...