Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

pusti sampu, ja danas gledam tabelu i lozim se da jos mozemo nekako do lige sampiona :D
Pa 7 bodova koliko je sada stvarno nije mnogo, videocemo sta ce Lazio™ sutra da uradi, ja ocekujem da im Siena otkine bar 2 boda, solidni su kod kuce u poslednje vreme. Mnogo zavisi od naredne utakmice sa Atalantom. Ako dobijemo to ce vec vrlo verovatno biti ulazak u neku mini seriju, posto imamo stvarno povoljan raspored u narednih 4-5 kola. Ekipe ispred nas igraju isto promenljivo, sa izuzetkom Milana, al i od njih ocekujem pad. Ako ponovo zaseremo necu vise nicemu da se nadam, daj taj kup i el i toliko.
Link to comment

Dobila Roma, Kaljari ima dva igraca vise i penal vise u odnosu na Torino i dobise 4-3. Nas Stevanovic dao gol. Juve lagano protiv Sijene. Palermo izgleda opet mjenja trenera.Inter ce veceras pregaziti Milan. Nismo mi Barselona da se brukamo!

Link to comment

Fala bobu, prva pobeda u neljudskim uslovima, posle vaterpola protiv parme i felazio i magle u veroni. Nisam verovao da cemo do bodova, posebno posle izjednacenja. sva tri gola odlicna. Marcos mom, pojeo Denisa u prvom, a Livaju u drugom poluvremenu. Osvaldo jos uvek u kurcu nacisto, setkao se ponovo celu utakmicu, kada je zamenjen dres mu je bio cist isto koliko i Taxijev :facepalm: zadavio bih ga.Andreazzoli me dosta prijatno iznenadjuje, odlicno reaguje na promene na terenu, rotirao igrace u odbrani posle loseg prvog poluvremena, uboo sa izmenama, sve u svemu da je od pocetka sezone tu isli bi na titulu sad :D

Link to comment
Dobila Roma, Kaljari ima dva igraca vise i penal vise u odnosu na Torino i dobise 4-3. Nas Stevanovic dao gol. Juve lagano protiv Sijene. Palermo izgleda opet mjenja trenera.Inter ce veceras pregaziti Milan. Nismo mi Barselona da se brukamo!
Vidi koga si prvo pomenuo :lolol: nastavis li da se druzis sa mnom ovde do kraja sezone ces sa bakljom u zubima na curvu sud :PBilo bi lepo da Inter dobije veceras, oni ce ionako rasipati bodove na veliko na dalje. Edited by crtamOrasi
Link to comment

E cus Roma. Jedino mi je Dormtund gori od njih :lol: Da ako lose vrijeme ne pokvari spektakl veceras. Inter izgleda bez valjanog stopera. Samuel i Ranokija povredjeni dok je Silvestre suspendovan jer je covjek kupio karte za Milan-Barselona. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...