Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Start je bio idiotski, ja ni posle 5 gledanja ne znam da li bih svirao ili ne. Situacija se pogorsavala za faraona™ i plus je sam start zanatski lose izveden. Ako je svirao penal. Budaletina.

Link to comment

Napoli trokirao malopre. Nudili su se felaziu celu utakmicu, samo ih je sreca spasila da uzmu taj pisljivi bod. Mazzarri je idiot, ne znam sta je cekao da krene malo agresivnije, zivnuli su tek oko 80-og minuta, do tada nista. I nije mi jasno kako jbn De Santis dobija pozive u reprezentaciju, covek je kreten. Poslednjih 5 minuta nije uspeo da izbije loptu dalje od centra iz 4 pokusaja posle gol auta, umalo da prime i gol (precka) kada je jedva dobacio do 40-og metra. Pritom imao i jednu smesnu intervenciju, no ga spasio Lulic koji je sutirao kao da je jeo samo musli poslednjih mesec dana.I zapanjujuce mi je koliko je Serie A plodno tle za batadjorizam. Petkovic ce sa prosecnom ekipom, koja od kvaliteta ima samo fizikalije i Klosea, da se dokopa CL. Pritom igraju jako ruzan i dosadan fudbal.Juventus uzeo rutinski Fiorentinu. Fali im jos jedan kiks Napolija, al dobro, to je i bilo tako ocekivano.

Link to comment

Jebo te, sta ja gledam iz kola u kolo, averovatno. Jebena kataklizma, nijedan poraz me nije sjebao ovoliko ove sezone.Osvaldo je govnar, prepotentni nonsalantni govnar, crko da bob da.

Link to comment
I zapanjujuce mi je koliko je Serie A plodno tle za batadjorizam. Petkovic ce sa prosecnom ekipom, koja od kvaliteta ima samo fizikalije i Klosea, da se dokopa CL. Pritom igraju jako ruzan i dosadan fudbal.
Da, inače je Serie A oduvijek bila sinonim za pimplanje.Elem, zaboravio si Hernanesa (jednog od najboljih veznjaka u Serie A, a i šire), Marchettija (jedan od najboljih golmana), a nisu ni najmanje loši Ledesma i Lulić. E, da, Klosea neće biti neko vrijeme pa će ga mijenjati uvijek kao dren zdravi Louis Saha. :isuse:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...