Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Jbt, skoro 2 meseca pauze izmedju 2 meca, zar ne bi trebalo savez da odredi kalendar?! Mada kakve se stvari desavaju u Kalcu nista me ne cudi pa ni ovakve rigidnosti.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Pa mislim da je kalendar ok odredjen, samo sto je trebalo da odigramo 5 utakmica za dve nedelje: vikend - sreda - vikend - sreda - vikend. Tu je upala ova ragbi utakmica i pomerila utakmicu protiv Cagliarija za petak pa je jedna od dve poslednje morala da se odlozi. Kako je Cagliari nadrkan zbog onog sranja oko prve i nije hteo da popusti kup je morao da bude odlozen. E sad bas zasto za april to ne znam, vrv je to u dogovoru sa Interom zbog evrokupova.

Link to comment

Zaboravio si da je u pitanju liga gde igraju malo ozbiljnije ekipe od Cukarickog i Banata. Mozes da mu se smejes (i ostali sa sipke) koliko hoces, za diletante koji su vodili grupu koja povraca na treninzima posle njega je jebeni bog fudala.Btw, nisam razocaran igrom ekipe, posle poraza od Chieva je sve prslo i ocigledno je da on to vise nije mogao da spoji. Iznervirao me sto nije podneo ostavku ko covek. Sacuvaj malo obraza i ostani u lepom secanju, jbt :(

Link to comment

zdravije bi ti bilo da mi priznas kako sam bio u pravu, umesto sto ulazis u te jeftine i kompleksaske prozivke. al dobro, to je tvoj nivo i nivo ostalih sto se sa tobom ovde slazu.

Link to comment

Moram da priznam da je onaj poraz od 1:3 u ligi evrope ostavio dubokog traga :(Kazi mi kako, je l moram Cedu Janevskog ili Kosana da prizeljkujem?Plasim se da sipku necu moci da regulisem nikad :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...