Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Koliko je tacno ne znam, ali pominjala se neka cifra od oko 10-ak miliona eura, ako se dobro secam.edit: ne klauzula nego se govorilo o tolikoj cifri kad se pricalo o mogucem transferu

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Jao, sta sve masimo u prvom, nenormalno. 2x Destro, po jednom Bradley i Florenzi, sve odlicne sanse, dva puta skoro prazan gol. Samo cekam kada ce Gomez da izbegne jedan od Burdissovih startova, a svaki do sad je bio na ivici, i da nam zapecati sudbinu.

Link to comment
Jao, sta sve masimo u prvom, nenormalno. 2x Destro, po jednom Bradley i Florenzi, sve odlicne sanse, dva puta skoro prazan gol. Samo cekam kada ce Gomez da izbegne jedan od Burdissovih startova, a svaki do sad je bio na ivici, i da nam zapecati sudbinu.
Vizionaru! :Hail:
Link to comment

Sutra kucu i okucnicu na Fiorentinu :(Lamela i Osvaldo suspendovani, Totti skoro sigurno nece igrati, Marquinho kaznjen od strane uprave, Destro nije u potpunosti spreman. Prosto ne znam sa cime cemo napred da izadjemo :(Mada nemam pojma u kakvom je stanju Fiorentina, al kako god, gubimo 99,9%.Btw, pominje se da bi felazio mogao da bude kaznjen oduzimanjem bodova oko Maurijevih kladionicarskih aktivnosti. Pretpostavljam da je djubrentus umesao prste ponovo, al ne mogu da kazem da mi nece biti drago. Bar da im oduzmu vise od 2 sugava boda.

Link to comment
Sada sa Romom 3 meca u 10 dana. crtamOrasi, nemoj da isparis sa foruma kao slucajno... ;)
Ih, ko da ja bezim nekad <_<Iako se nasi svi vracaju, a shinteru fale Cassano i Milito ne znam sta da ocekujem. Do duse, Totti i Osvaldo su tek poceli da treniraju sa 100%, Lamela je spreman.
Tačno sam hteo zbog ovde napisanog i vidi.
E jbg, nadam se da nisi. Ja sam izneo pretpostavku na osnovu lose forme i obogaljenog kadra. Ni u ludilu nisam ocekivao da Zeman izadje sa 3-4-3 (ili 3-6-1, kako god) :ziga: Fiorentina me neprijatno iznenadila, nista nisu konkrento napravili. Utakmica je mogla da ode na bilo koju stranu, srecom po mene otisla je na nasu ^_^
Link to comment

Napoliju vracena dva boda, tako da je sada na samo -3 od Juventusa :isuse:Nemam nista protiv, samo sto je ova liga sve vise dzouk™. Nema odluke koja je donesena a da se kasnije ne napravi neki kompromis, jebes to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...