Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Ode Pato u Corinthians. Za 15 miliona. Prije godinu dana, Berlusconi je odbio 35 miliona od PSGa. Steta za Pata, s obzirom na to koliki je talenat bio. Imam osjecaj da ce tamo da eksplodira, pod uslovom da ima imalo vise srece sa zdravljem. Fiorentina dovela Giuseppe Rossija. Rizican potez, s obzirom na povredu. Slicna je situacija bila sa Rodriguezom, pa se isplatilo, ako bude i sa Rossijem tako... uh.Tipican Pradeov potez, kupuje igraca velikih mogucnosti koji nema 'trzista' iz ovog ili onog razloga. Ako bude zdrav, bice fenomenalno, s druge strane ne bi me zacudilo da on i Jovetic ukupno ne skupe 15 utakmica na proljece.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Tesko da ce Pato biti zdrav, nicim nije pokazao da moze da skrpi bar godinu ozbiljnog fudbala. Mada me cudi da je brazilska ekipa dala toliki novac za njega, meni nikako nema smisla.Meni je Rossi oduvek bio simpatican igrac, ako bude zdrav bice odlican potez. Pretpostavljam da je doveden za neku sicu, verovatno jednocifreni broj miliona?Inace, Chelsea navodno poslao ponudu od 28m za Marquinhosa. Mada me buni jer je on jos uvek tehnicki na pozajmici u Romi, verovatno i pravo prece kupovine moze da se kupi <_< bez obzira sto je ogroman novac u pitanju ja ga nikako ne bih dao. Ko zna koliko i dokle moze, jebena zver od igraca. Evo linka vesti.Kolega mu Marquinho skoro sigurno u Palermu na pozajmici, Stek ce verovatno negde u Englesku, Roma je otvorena za ponude za njega, nezadovoljan je mestom rezervnog golmana. Skoro sigurno necemo izgubiti na njemu, pa mi je nekako svejedno, nicim me nije privoleo. Dobar je i Gojko :)

Edited by crtamOrasi
Link to comment

10 miliona za Rossija, plus eventualni bonusi. Riskantan potez, vidjecemo kako ce bit. Ako se bude vratio i blizu one forme, Joveticeva vjerovatna prodaja na ljeto bi se daleko lakse podnela [mada je Fiorentina pokazala i ovako da moze bez njega]. Btw, Fiorentina dovela i Larronda. To mi ni najmanje nije jasno.Mislim da ta prica za 28 miliona za Marquinhosa nije tacna, on ce kad tad da vrijedi gomilu para, vrlo vjerovatno ce biti najbolji stoper na svijetu kroz koju godinu, ali 28 miliona je puno i za nekog koga bi smatrali jednim od najboljih stopera, a kamoli nekog ko ce to u buducnosti biti. A i sumnjam da ce ga Roma pustit.Btw, danas je Milan igrao prijateljsku sa cetvrtoligasem Pro Patriom. Nakon sto je grupa navijaca vrijedjala Boatenga, Emanuelsona, Constanta i El Shaarawyja na rasnoj osnovi, Milan napustio utakmicu [a Boateng loptom gadjao tu grupu idiota]

Link to comment

U, mnogo para za igraca sa sjebanim ligamentima. Jeste mlad, al ponovo je dosta rizicno. Mozda je neka dzentlmenska nadoknada za Valera :PPravo da ti kazem, od klubova koji se inace razbacuju novcem me nista ne bi iznenadilo. Info bi trebao da je proveren, koliko znam potekao je sa Mana Mana Radia (vrlo bliskog Romi), a i cini mi se da nema nikakve potrebe za pumpanjem njegove cene na ruznalovski nacin. Mozda im logika kaze da je bolje da sada ponude 28, da ne bi morali da nude 50 za koju godinu -_-Rasizam u Italiji je govno koje raste i treba ga suzbijati na sve nacine, te pravdam i Boatengov potez. Constanta su mozda vredjali sto je glup i ruzan :P

Link to comment

I zvanicno potpisao Rossi. Ipak nesto manje nego sto je sinoc javljeno, 9 miliona odmah i 3 miliona za bonuse. I dalje je veoma rizicno za povrijedjenog igraca, ali ako se povrati do sledece sezone bice vrh. Fiorentina ce dovesti i Urugvajca Vecina, nekog poljaka Wolskog, a mozda i Quintera iz Pescare [odlican talenat]. Uh, kad pomislim na Jovetica i Rossija naprijed, a iza njih Aquilani, Borja Valero, Pizarro, Cuadrado... :)

Link to comment

Palacio je simulirao u prvom.Skoro da mi je zao Intera. U prvom i nisu igrali nesto, ali u drugom su bili bolji, imali 3 odlicne sanse [Jonathan :isuse: ], a onda u par minuta gol + crveni.

Link to comment

Da se ogradim odmah, nisam gledao utakmicu, ali mi mnogo cudno sto se Juve raspao u drugom i izgubio od Sampe. Cini mi se da su skoro imali neke pregovore oko Obianga, a ovima bas gori pod nogama, nista me ne bi iznenadilo. Mada, vidim Vucinic pogodio precku u zavrsnici, mozda samo kenjam i dozvoljavam da budem usran po ledjima od onih koji su ekshli gledali utakmicu. Samo nimalo ne verujem dokazanim prevarantima :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...