Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

I ja ne verujem da ce Osvaldo tako lako otici, nadam se nekom scenariju kao i sa Vucinicem da sto duze ostane a onda da ode za nekih 15tak milki.Ali ono zasto sam dosao da topic je Totti i njegova sjajna igra ove sezone i velika verovatnoca da karijeru zavrsi na drugoj poziciji najboljih strelaca svih vremena u Kalcu (da ne pominjem koliko je pauzirao zbog problema sa kolenom-sigurno celu sezonu kad se sve povrede saberu). Znam da je za vecinu odvratna seljacina, ali kao fudbaler je bog otac :Hail: .
Za srce si me ujeo :(Onaj za kojeg je odvratna seljacina moze da bude samo zlonameran. Jeste napravio nekoliko nekoliko gadarija u karijeri, ali to nije ni izbliza jednako onome sto je radjeno njemu. Van terena nije napravio nijedan incident, cak je i tih i nenametljiv.
Link to comment

Rutinskih 4:1 protiv Siene. Prvo poluvrijeme razbijanje, drugo dosada. Moglo biti i josh par golova [Aquilani prebacio tribine iz penala u 89.]

Link to comment

Mislim da je De Rossi drzao Pellissiera van ofsajda, ali svejedno, cist penal 10 sekundi prije toga nije sviran za Romu. Al ne zalim se, josh nek Napoli veceras pukne i odlicno kolo za Fiorentinu :)Nego, jel se sjeca iko utakmice Chieva koja nije bila pakao dosadna? Mislim, igraju ljudi disciplinovano, apsolutno postujem to, ali brate, kako su dosadni. Cak i utakmicu protiv Zemanove ekipe u formi uspjevaju da 'ubiju'.btw, ovaj komentator na Areni :isuse:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Cim su losi vremenski uslovi Roma ne igra, nije do Kjeva samo. Protiv Parme i Lacia smo dali po 2, ali je bila tuga od igre. Ne znam, ne samo da Kjevo igra ultradosadno, nego me neka tuga hvata i od Bentegodija. Najvise mrzim taj stadion u celoj ligi. Uvek se u neku zimu, maglu tamo igra, takav imam utisak. Ovo za De Rossija nisam video, ucinilo mi se da je ofsajd i odmah sam ubio strim. Mozda i nije, moram posle da vidim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...