Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Kakva utakmica Rome :ziga:Moglo je realno da zavrsi 8:4 nocas. Luda utakmica, bez nekog sistema, sa odbranama obje ekipe na 40m, i jedni i drugi koji napadaju stalno... S tim sto je Fiorentina u malom padu forme, plus bez Jovetica, Ljajica i pogotovo Pizarra.. Jbg, moralo se i ovako nesto desit, ja sam iskreno ocekivao da se desi i ranije. Roma prvi tim koji je stvarno nadigrao Fiorentinu ove sezone. Totti... kakav je to majstor i dalje.

Link to comment

Bonucci car :lol: :isuse:Elem, i nocasnji derbi odlican. Steta za Napoli, zasluzili su nerjeseno.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Totti zabija i asistira :Hail: , kad bi Zeman poslozio™ branice™ gde bi im bio kraj.
Meni se chini da i odbrana sve vise igra kako Zeman hoce. Kad igras sa odbranom na pola terena uvijek ces biti izlozen kontrama, ali sad mi se cini da je to dosta bolje nego prije mjesec dana. A Marquinhos je, kako vec konstatovasmo, buduca zvijezda [kao i Juan Jesus iz Intera, mada mi je Marquinhos impresivniji].Btw, Gazzetta i Mediaset javljaju da ode Sneijder za 12 miliona u PSG. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...