Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Odlicna utakmica, jedna od boljih ove sezone, iako su i jedni i drugi bili bez prve 2-3 opcije u napadu. Zato je sudija bio losh, al dobro, Samp je zasluzila bod.Fiorentina ove godine dala 10 golova posle prekida - zasluzan Gianni Vio, Montellin saradnik koji je s njim radio i u prosle sezone u Cataniji, koji radi samo na prekidima.Pizarro ove godine 9 zutih kartona, a napravio je [prije ove utakmice] 9 faulova. Barem 3-4 su bili apsolutno prestrogi... Ovaj zuti danas, za loptu koja ga je sa metra pogodila u ruku je smijesan...Krsticic solidan, u prvom promasio dobru sansu, u drugom dao gol... Svidja mi se ovaj Icardi, valjda Barcina skola.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Tomovic vas je prodao onim branjenjem protivnickog gola, rekao bih da ste tu izgubili bodove. Sledece nedelja borba za 5. mesto ^_^ pravo da ti kazem, dosta se pribojavam bas prekida, nismo se proslavili kod njih, a verujem da ce Montella bas tu dobiti Zemana. Mada ko zna da li ce na teren dr Jekyll ili mr Hide varijanta Rome.Meni se kod Sampe ubedljivo najvise dopada Obiang. Cini mi se da je letos Roma dobila usmeno obecanje da ce imati prednost pri eventualnoj kupovini njega i Krsticica na leto. Takva prilika ne bi trebalo da se ispusti.Inace mnogo mi drago sto je Krsticicu karijera krenula uzlaznom putanjom , pre neku godinu je bukvalno za dlaku izbegao smrtLINK

Link to comment

Veceras potencijalno najbolja utakmica sezone u Italiji [a mozda i sire]Kad god igraju Roma - Fiorentina sjetim se ovogahttp://www.youtube.com/watch?v=yptEUrgqYN0

Link to comment

Zasluzeno Roma vodi, moglo je da bude i ubjedljivije. Montella malo zajebao sa stavljanjem Cuadrada kao drugog spica, a Aquilani i Cassani se ne vide. Olivera bi trebalo da je dobio crveni za ono gazenje Pjanica, ovako ce [nadam se] biti zamjenjen vec na poluvremenu.btw. ubjedljivo najbolje poluvrijeme koje je Roma odigrala ove sezone. Nadam se da sad slijedi tradicionalan pad u drugom...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...