Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

mislim da je liga vlasnik pa svima na ravne casti (seria a i b). pre godinu - dve su se prvoligasi bunili to jest nisu zeleli da dele lovu sa drugoligasima.

Link to comment

Ne znam tacno koliko zaradjuju [pokusacu negdje da nadjem kasnije], ali znam da je to ispod onoga sto zaradjuju u Spaniji ili Francuskoj, a o Engleskoj da ne pricamo. To je ujedno i ogroman izvor sukoba u italijanskom fudbalu, jer veliki klubovi [Milan, Inter, Juve] zaradjuju daleko vise od ostalih. Ovi srednje veliki i mali klubovi pokusavaju da izguraju da se novac od TV prava raspodjeljuje na osnovu plasmana iz prethodne sezone [sto bi opet po pravilu znacilo da ova 3 kluba dobijaju najvise, ali makar bi postojala mogucnost da se to i promjeni i da bude ujednacenije], ali koliko znam, do sad to nisu uspjeli.

Link to comment

Jebace nas Cosmi danas ruzno (imamo neku seriju od 6-7 godina bez popbede protiv njegovih ekipa, a i Siena nam je seksi gostovanje uvek). Sreca pa ne mogu da gledam.

Link to comment

Pjanic igra u napadu danas?Goicoechea; Piris, Marquinhos, Castan, Balzaretti; Bradley, Tachtsidis, Florenzi; Pjanic, Destro, TottiBtw, neka budem prvi na forumu koji ce hrabro prognozirati, po cjenu da se izblamiram, da ce Marquinhos biti igrac u rangu Thiaga Silve. Strasan talenat.Dvoumim se dal da gledam Romu ili Inter - Palermo.

Link to comment

Gledah multi prenos, i iskreno, nije mi se chinilo da je ijedna utakmica narocito dobra, mozda samo Roma u finisu. Inter, po onome sto sam mogao vidjet, nije bio narocito dobar. Uglavnom, u ovom kolu svi favoriti do sad dobili. I dalje Juve ne uspjeva da se odvoji...Josh samo da Fiorentina dobije nocas, ali i jedna i druga ekipa ce biti bez spiceva, Fiorentini cak i El Hamdaoui pod znakom pitanja, mozda Seferovic bude morao da igra. Sampdorija bez Edera i Pozzija.

Link to comment
Pjanic igra u napadu danas?Btw, neka budem prvi na forumu koji ce hrabro prognozirati, po cjenu da se izblamiram, da ce Marquinhos biti igrac u rangu Thiaga Silve. Strasan talenat.
Roma je trenutno miljama daleko od sastava koji bi po profilu odgovarao Zemanlandii. Prakticno na vise mesta u timu imamo igrace koji nisu ni izbliza pogodni zemanovskoj 4-3-3. Pjanic kao i De Rossi ima ogromne probleme zbog toga i za razliku od Tottija koji se nekako snasao nikako ne moze da se prilagodi. Mislim da je podjednako hendikepiran ako bude primoran da igra nekog wide napadaca kao kad igra intermedia, sto je uglavnom radio ove sezone. Njemu bi, cini mi se, najvise odgovaralo da igra ono sto je igrao Totti dok su ga noge jos sluzile (u eri pre Spallettija). Tako da ne iznenadjuje sto je igrao napred, rekao bih i da je to ocekivano s obzirom da nema ni Osvalda ni Lamele.A ovo za Marcosa si u potpunosti u pravu, nas romaniste je odavno obuzeo hype. Roma ima strasnu osovinu za buducnost Marcos - Florenzi - Pjanic - Lamela. Sve mi se vise cini da ce i Destro u tu grupu. Samo da ih zaobidju povrede i nepristojne ponude™ drugih klubova.Inace sad vidim rezultat i jako sam se iznenadio. Fala slucaju sto me je odvojio od kompjutera na par sati, nanervirao bih se opasno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...