Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

de rossi je rođen za inter
Kakvo svetogrdje! :isuse:Jedino djubre koje se sjecam da je igralo za Inter u potonjih par sezona je Kivu. Samo nam treba jos jedan iz Romine plejade ogavnih...
Link to comment

Ne bi me mnogo potreslo i da ode u neki Psg. Ja jedva i da se secam kada je odigrao dobru utakmicu, a neki kontinuitet prosto ne pamtim. Igra samo za reprezentaciju kako valja. Izgleda da je nezadovoljan i frustriran zbog nemogucnosti da se bori za titule, razumem ga jbg. Pominjali su se i Celzi i Real, pored standardnih Sitija i Psg i ja sam skroz kul da ode ako se te pare investiraju u neke druge valjane igrace, nekog stopera i desnog beka, mozda veznog. On zaista kosta Romu previse, oko 10ak miliona bruto po sezoni, da ne bi bio medju najboljima ili najbolji. Kad uracunamo i neko obestecenje, ja verujem da ce da bude oko 30kk, to znaci da Roma u njemu ima oko 70kk i jednostavno ne sme da se igra i da tolike pare sigurno mogu bolje da se upotrebe. Inace ne verujem da ce prodati DDR zarad pokrivanja dugova. Time bi amerikanci definitivno izgubili podrsku lokalnih navijaca, jednostavno ne verujem da ce smeti da se odluce na takav potez, mada ne verujem da je odluka da ce i biti prodaje definitivna.

Kakvo svetogrdje! :isuse:Jedino djubre koje se sjecam da je igralo za Inter u potonjih par sezona je Kivu. Samo nam treba jos jedan iz Romine plejade ogavnih...
:Phttp://www.youtube.com/watch?v=UpnsNjMKW80
Link to comment
Kakvo svetogrdje! :isuse:Jedino djubre koje se sjecam da je igralo za Inter u potonjih par sezona je Kivu. Samo nam treba jos jedan iz Romine plejade ogavnih...
A Miha?! Baloteli? :huh:
Link to comment
E da, Balotelija sam zaboravio. Miha nije imao ispade u Interu...
Napisao si koje je igralo za Inter, ne mora nuzno da bude djubretarac samo za vreme mandata kod Moratija :P
Link to comment

Zasto ici dalje od sadasnjeg trenera Reala u potrazi za Interovim sabanima? Osim ako ideja nije da Murinjo ipak prevazilazi tu kategoriju, s obzirom da je chovjek sociopata...

Link to comment

Milan sa fantomskom odbranom izdominirao protiv Napolija. Primili dva pacerska gola, dali dva lepa i imali inicijativu skoro celu utakmicu. Ali ovo je ocito gubitnicka ekipa i gubitnicka sezona.

Link to comment

Cist penal im nije sviran u finisu. Opet, Cagliari je vjerovatno zasluzio barem taj bod, odlicno su igrali. Sau je opasan igrac.Fiorentina nastavlja da igra vrhunski i skuplja bodove. Aquilani poceo 2 utakmice, na josh par usao - 3 gola i 3 asistencije. Vr'.

Link to comment

Cekam Romu i na Areni ide pregled, a ja opet hail-ujem El Sharavija, strashno sta radi decko a tek napunio 20 (na tezini daje i to sto je Milan kanta na startu ove sezone)!!!Isto tako tuzno je da mi je svaki put Bojan upao u oci kao potrosac lopti numero uno, steta stvarno mu izgleda puno fali, a u Milanu se ne moze zaliti ni na minutazu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...