Jump to content

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Za Zemana [kao i recimo Bielsu] sam davno rekao, oni su odlicni treneri i jako bitni i za istoriju fudbala, ali nisu nuzno dobri za velike klubove. Tako da se u tom dijelu slazem. Ali mislim da prosto ovo sto se desava Romi nije samo do Zemana. Tj. jeste, utoliko sto nije uspjeo da ispravi neke stvari, ali Roma ima velikih psiholoskih problema. Neki igraci igraju slabo, ocigledno [prije svih De Rossi, a Tachsidis nije pokazao nista cime bi zasluzio prvih 11], ali ako ekipa u svakoj utakmici igra pola sata, pa onda potpuno prestane da igra, nekoliko puta gubi prednost od 2:0... To je onda neki dublji problem od prosto slabe forme. Mozda bi i pomogla promjena trenera, ali s obzirom da Baldini i Sabatini hoce po svaku cijenu da imaju ekipu koja igra napadacki, 'neitalijanski', onda tu nema nekog velikog izbora. Kad vec nisu uzeli Montellu :)

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Palermo igra najbolju utakmicu ove sezone [Miccoli i Brienza razbijaju], i Milan imao par solidnih sansi, ali odbrana katastrofa. Cist penal nije dosudjen Palermu, onda dosudjen jedan za ruku... Bila je [cak je, siguran sam, Miccoli namjerno gadjao ruku Abatea, kao Baggio na SP u Francuskoj protiv Cilea], ali ne znam, odbrambeni igrac onako nesto ne moze da izbjegne, jedino da sebi odsjece ruke. Vjerovatno ga sudija ipak mora svirat, ali ja bi vise volio da se za takve stvari ne sudi penal.Anyhoo, 99. gol Miccolija u Serie A :Hail:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

I ja bih pre svirao ono prvo, kada je Shaarawy sprecio Morganelu(?) da dodje do lopte valjanjem pred njim, nego ovo sad, sto kazes nije bilo nacina da se izbegne, mada jeste bio penal. Kako god, Milan ponovo katastrofalan, Palermo sasvim solidno igra, cak lepo na trenutke. Btw, svaki put se iznova odusevim kakva je sabancina Miccoli :Hail:

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Samoubio se Palermo :( totalno su stali negde posle 60-og minuta. Cini mi se da je ulazak Bohana™ najvise promenio u gomili tumbanja koja je napravio Allegri. Definitivno treba da ima prednost u odnosu na Pata.

Link to comment

Ulazak Bojana [njegova najbolja utakmica otkad je dosao u Italiju] i prelazak na 4-2-3-1, ali i izlazak Brienze [ne znam sto ga je tako rano izbacio] i ulazak Giorgija koji nije nista napravio, svaki je duel izgubio... Brienza je car, oduvijek sam ga volio, odlican je gol dao: http://www.101greatgoals.com/gvideos/2-0-palermo-franco-brienza-v-ac-milan/El Shaarawy prvi strijelac lige trenutno. A prakticno je greskom dobio sansu ove godine, zato sto je Milan uzasno odradio prelazni rok.

Link to comment

Da, da, posle izlaska Brienze nisu uspevali da zadrze loptu ni na trenutak na Milanovoj polovini, totalno wtf odluka Gasperinija da ga izvuce tako rano (jedino ako je povredjen). I sablaznjava me da Milan nema boljeg resenja levo, pa makar i prinudno, od 1 Constanta :isuse: nervira me samo kad ga vidim

Link to comment

Da, Constant :D Koliko god nevolio Milan, depresivno je vidjeti im ekipu. Potpuni prosjek. Constant je solidan igrac za ekipe tipa Chievo, ali on vec u Djenovi nije bio standardan, a sad evo igra za Milan. Da nije El Shaarawyja, taman bi i bili na nivou Chieva. Montolivo je poceo dobro da igra, Emanuelson ima solidnih momenata, ali sustinski, nista sto i te ekipe koje se bore za opstanak nemaju. El Shaarawy je jedino sto trenutno Milan izdvaja od tih timova. Ali opet, koliko god da im je tim i na papiru slab, nije ovoliko slab. Neke izbore koje Allegri pravi ja ne mogu da razumijem uopste.

Link to comment

Lepi rezultati za sada :) Atalanta vodi protiv Napolija, Sampa protiv Intera, Torino protiv Lazia, Mi™ nekako protiv Parme, al mi se cini da je samo pitanje vremena.

Link to comment

Roma je luda :DKakva odbrana :isuse:Nadam se da Juve nece pobjedit ili da ce Inter ili Napoli uspjeti da dobiju, jer u suprotnom, prvenstvo je maltene na korak od rjesenog, pogotovo ako Juve josh dobije Derbi d'Italia za vikend.Ne kapiram zasto je Stramaccioni vratio na odbranu sa 4, kad su bili sa trojicom pozadi napravili ovu seriju pobjeda..

Link to comment
Lepi rezultati za sada :) Atalanta vodi protiv Napolija, Sampa protiv Intera, Torino protiv Lazia, Mi™ nekako protiv Parme, al mi se cini da je samo pitanje vremena.
Gledati Romu i citati tebe, podjednako je zanimljivo. :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...