Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Lijep gol Tonija za 2:0. Ali sudjenje :isuse:Bergonzi je najgori sudija ikad. Laciju je ponistio cist gol, lagano je mogao i penal da im svira. Mogao je i Fiorentini josh 1, ali Lazio definitivno ostecen [iako su oba crvena bila opravdana].

Link to comment

Ledesma drugi zuti [taj drugi je zasluzen, ne sjecam se kako je dobio prvi], Hernanes zasluzeno crveni, izgubio zivce u finisu i udario Cuadrada u jednom duelu. Vrlo moguce najgore odsudjena utakmica ove godine.

Link to comment

Znaci, najmanje 2 meca suspenzije za Hernanesa, mada bih ja voleo bar 3 :P Moguce da ce se raspasti protiv Torina, a protiv Catanije skoro sigurno.Inace, za najgore odsudjenju utakmicu je prejaka konkurencija u Italiji ove sezone, ne prodje kolo a da nema neke katastrofalne greske, strasno za takvu ligu. <_<

Link to comment

Losheg sudjenja ove godine ima svugdje, i u Spaniji i Italiji, i na 1 medjunarodnoj sceni. Ali nema puno utakmica u kojima sudija apsolutno ne zna sta radi.Elem, svaka cast Petkovicu, posle utakmice nije pomenuo sudjenje, imao bi pravo da to iskoristi kao alibi za poraz, ali nije uopste spomenuo. Super lik, i cini se odlican trener.

Link to comment

Roma nastavlja da pravi cirkus. 20min lepote krunisane sa 2 gola i onda jeftino primljen gol (Osvaldo, posle kornera, vratio loptu glavom Domiciju koji bio sam ispred gola) i jedno 3 shanse koje je Udineze morao pretvoriti u gol. Jednostavno Piris, Marquino, Castan i Dodo(jos jedno dete koje upoznah tek veceras) su premladi i neuigrani za prvi tim.Inace, Lamela je tako poslao po burek i novine™ Brkica na gol aut liniji i uspeo da iz mrtvog ugla postigne gol.

Link to comment

Nije problem odbrana, tacnije igraci koji je cine, koliko je problem to sto Zeman ni ne pokusava da je igra. Roma je ekipa, pa ja mislim jedina u Evropi, za druge kontinente ne znam, koja ce lakse da primi gol iz pozicionog napada nego iz kontre. Cini mi se da on 5 para ne daje na to kako ce ekipa da mu se brani, bitno je da se kako tako uzme lopta i krene u kontru ili rekontru na kontru, ovo sto sam video do sada video ne govori mi suprotno.

Link to comment

Nije bash tako, naravno da Zeman posvecuje paznju i odbrani. Ovaj drugi gol je klasican primjer onoga sto Zeman apsolutno ne dozvoljava svojim ekipama, tj. bolje reci insistira da se uvijek bude u liniji i da se uvijek pravi ofsajd zamka. Ovaj gol je klasicna greska zbog neiskustva Dodoa, koji je na 6-7m od gola drzao u igri Di Natalea...

Link to comment

Pa to, ne moze odbrana da se igra samo hvatanjem protivnika u ofsajd. Drugo, mnogo puta igraci ispadaju zato sto pokusavaju da preseku pas ili izbiju je protivnickom igracu iz nogu na prepad. Trece, krila uopste ne ucestvuju u odbrani kada lopta jednom ode iza njihovih ledja. Cetvrto, mnogo fali Florenzi u odbrani :P

Link to comment

To je to. Nama treba trener a ne skaut, trener mladjih kategorija ili PR, a Zeman radi sve osim svog posla. Mislim da bi ova ekipa bila konkurentna za mesto u cl i da bi dosla do njega sa boljim trenerom, sa Zemanom tesko cemo i do mesta u el. Zaista nemam volje da gledam ovo svake nedelje, a nisam siguran ni gde vodi.

Link to comment

Roma je najzabavniji tim na svijetu... Osim ako si navijac Rome :DKakvo samoubistvo, 25 minuta igraju fenomenalan fudbal, cisto da pokazu koliko mogu, onda nista.Steta sto je neko morao da izgubi u duelu dva omiljena mi trenera, ali eto. Makar je Guidolin pobjedio :)Nisam siguran da je ovo samo do Zemana. Naravno da je njegov fudbal takav da ekipa uvijek rizikuje, ali Roma vec nekoliko godina ima neki psiholoski problem, isto je bilo i prosle godine, a i mnogih ranijih...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Nisam se ogradio, i ja obozavam Zemana i uvek ce imati moje simpatije (osim ako nas dovede do ispadanja :P ), ali ne mogu vise ovo da gledam. Jebes to sto je ekipa sposobna da utrpa 2-5 komada svakome kad isto moze i da primi od svakoga. Ta neizvesnost na koju stranu ce da ode utakmica mozda odgovara Lecceu ili Pescari, ali sigurno nije za ozbiljnu ekipu. Ne znam ko je slobodan od ozbilnijih imena, jos uvek je rano i moze da se spasi sezona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...