Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Trivia - poslednji put je Roma preokrenula u gostima od 2:0 jos 1991. :) Lamela je imao lose vece ali se trudio kao nikada. Zasluzio je gol. Florenzi pokidao. De Rossi odigrao najbolju utakmicu za Romu ne pamtim od kada, na nivou na kome igra u repki. Toti postigao 217. gol i osamostalio se na 3. mestu liste stelaca svih vremena. Sve u svemu lepo vece.CL bi bila ogroman uspeh i definitivna potvrda da je rekonstrukcija uspela. No prvo moramo da dobijemo ovu seriju utakmica koje mogu da se dobiju do derbija.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Mislim da je veliki problem Rome nedostatak samopouzdanja. Takodje, postoje i neki objektivni nedostatci ekipe, najvise na sredini terena [odbrana, kakva god bila, ce uvijek biti labilna kod Zemana i uvijek izlozena kontrama]. De Rossi bi da bude regista, da igra centralnog veznog, a Zeman ga vidi na lijevoj strani u tom trojcu na sredini. To ce, bojim se, i u nastavku prvenstva biti problem za Romu. On i Tachsidis se maltene sudaraju na momente, jer De Rossi stalno ide u sredinu, hoce da gradi igru, a Tachsidis i inace dosta grijesi i njemu najvise fali samopouzdanja. Mislim da ce, i ako Tachsidis izgubi to mjesto Zeman prije staviti Bradleya na centralnog veznog nego De Rossija. Florenzi je najveca konstanta na sredini. Pjanic mislim da ce najkasnije na ljeto otici, ne mislim da on ima mjesta u Zemanovoj Romi.Sto se ostalih utakmica tice, Chievo - Fiorentina bila iznenadjujuce dobra u prvom poluvremenu, a drugo je bilo uzasno dosadno. Zasluzeno na kraju nerjeseno. Jovetic je previse sebican, nekad se izivljava poput Adriana sa sutevima sa skoro 40 metara... Inter nisam gledao, ali na Rai sinoc gledah izvjestaj - opet ih je protivnik nadigrao, imala je Catania nekoliko sansi, ali na kraju opet Inter dobio i eto ga na trecem mjestu. Mislim da objektivno ne mogu da ugroze Juventus, ali tu su za CL. Milan u zoni ispadanja ^_^

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Preziosi najurio De Cania iz Djenove posle poraza od Rome i doveo Del Nerija [ranije bio u Sampdoriji]. Iako mislim da je dobar trener za manje timove, njegove ekipe uglavnom igraju ne bash uzbudljiv fudbal, tako da - steta. A i bojim se da bi Jankovic mogao da izgubi mjesto u timu, s obzirom da ovaj igra samo i iskljucivo 4-4-2.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Meni se uvek svidjao Del Nerijev fudbal (ok, angazman u Juve se podrazumeva da ne racunam). Od Kjeva do Sampdorije.Zao mi bilo kad je zavrsio u Portu i pre nego sto je poceo. Cenim da bi igrali strasan fudbal. Za Jankovica se slazem. Ma kako dobro igrao, Del Neri je od tih trenera, kojima nije problem i vece zvezde od Boska da pusti niz vodu (hint: Dijego)

Link to comment

:lol:Dobro, da budemo posteni, obje situacije [pogotovo ova druga] su bile koliko toliko blizu, greske su moguce... Ali kod gola Katanije najgore je sto je sudija na gol liniji sugerisao ofsajd, ne pomocni... Smijesno.

Link to comment

Ofsajd Bendera od 2m.Doduse ova Katanija nema pojma. Cijelo prvo poluvrijeme nisu nista uradili i gube zasluzeno.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...