Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Prvi gol Borijelo ostavio loptu Kucki na ivici 16m ovaj unutrasnjom pogodio dijagonalom malu mrezu, a drugi centarsut sa leve strane Bosko atraktivno levom u padu pogadja precku pa u odbici sutira desnom po zemlji.Upravo Osvaldo 2:2 :)

Link to comment

Odlicna tekma, iako na momente potpuno haoticna, bez ikakvog sistema. Djelovalo je u jednom trenutku da bi Roma mogla da prodje kao protiv Juventusa, onda su potpuno preuzeli igru, Genoa skroz nestala. Mogla bi ovo da bude utakmica preokreta za Romu, ali opet, ko zna sa Zemanom. Sledece kolo sa Udineseom na Olimpicu, ne moze da ne bude zabavna utakmica :)

Link to comment
Zar Borijelo nije pozajmljen Djenovi?
Jeste. Neka ga biju, ionako imamo samo stetu od njega.Cini mi se da smo ih oduvali, a ipak smo mogli i ubedljivo da budemo porazeni da je Borielo dao gol na 2-0 ili Horkera na 2-1. Ocigledno cu morati da se pomirim sa time da ce svaka ekipa imati svojih 15-20 minuta protiv nas, tu samo bob moze da nam pomogne.Pozitivno sam iznenadjen kako su odigrali svi iz odbrane. Pirisu je ovo za 10 klasa bolja utakmica od bilo koje druge.
Link to comment

Da, Piris [sto bi ESPN komentator rekao, Perez] je bio odlican. Castan i Marquinhos isto solidni [ako izuzmemo prvi dio utakmice kad je citava Roma defanzivno bila uzasna]. Sredina u prvom uzas, jedino je Florenzi igra [bice igracina]. U drugom sve bolje. Jeste i do protivnika, ali dosta je vise presinga Roma igrala, daleko su brzi bili... Uglavnom, u jednoj utakmici i najbolje i najgore od Zemana.

Link to comment

Ja sve manje verujem da Zeman uopste posveti i trenutak da defanzivno prilagodi ekipu protivniku u spremanju utakmice. Mi protiv svake ekipe igramo isto. Pokusaj disciplinovanog presinga u nekoj uredjenoj formaciji, ali kad protivnik probije prvu liniju krece besomucno srljanje da se sto pre dodje do lopte. Tu vec ne mozes da vidis ni ko gde stoji i ko koga cuva. Zato i svi imaju sanse.Djenova u potpunosti psihicki pala posle gola. Makar smo im vratili za onaj preokret od pre nekoliko godina.

Link to comment

Za Borijela pitam zbog klauzule o neigranju protim maticnog kluba, ocigledno to nije slucaj. Jel i Angel negde u ESP? Meni ova deca iz Latino zemalja totalno osvezenje, svi sem Lamele tek stihli a vec izbacili Perotu, Tadeia, Burdisa, Pjanica.

Link to comment

Nesretni JAngel je Sosijedadu, isto na pozajmici. Burdiso nije bio u konkurenciji za mec, a Tadei ima nek sitnu povredu, sad vidim da je bio na klupi. Kod Pjanica je mislim osnovni problem to sto nema pozicije u Zemanovoj taktici na kojoj on moze da igra. Ako i dalje ne bude dobijao priliku bilo bi najbolje da bude prodat u januaru i doveden neko odgovarajuci. Ja bi bio sasvim ok po pitanju trampe za Veratija :PMIslim da je najveci problem Rome trenutno sto nema klasicnog registru. Nekako sumnjam da ce uspeti da napravi igraca zadovoljavajuceg kvaliteta od Taxidisa, tu ubedljivo najvise skripi za sada.

Link to comment

Nisam ovo večeras gledao i opet spektakl. Vidim Lamela dao gol :) , Marquinhos u ekipi. Lepo.Sada je još veći žal zbog svih onih gluposti kod kuće - Catania nerešeno, Bologna poraz posle vodjstva od 2-0 i Sampdoria nerešeno gde primaju gol sa igračem više.U gostima jedina utakmica gde nije palo 4 ili više golova je ona registrovana 3-0 za zelenim stolom.Biće ovo luda sezona sa puno nerviranja i na kraju izborenom CL. Juve da drknemo u Rimu, Lazio dva puta - i ja zadovoljan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...