Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

Napisao sam utisak na osnovu snimka, ne cele tekme.I u Ranijerijevo doba se Roma mucila iako je na kraju zavrsila druga sa samo 2 boda manje od Intera (a na polusezoni je bila ocajna na sredini tabele). Termin "lepo za oko" je subjektivna kategorija :P.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Najzad su završene ovogodišnje utakmice reprezentacija koje svojim sadržajem imaju epski karakter dok se prepričavaju po kancelarijama, u pauzama hranjenja golubova po parkovima, gradskom prevozu, pijacama, medju komšijama dok se čeka lift, ispod hauba u frizerskim salonima, sa roditeljima ili decom za vreme porodičnog ručka...Pregrmeli smo i gore (EP i SP) - vreme je za pravi fudbal.Gde smo ono stali?http://www.youtube.com/watch?v=fgIzXucMk2E

Link to comment

Na stranu ljubljenje Sciabana di Roma, danas se igraju dva derbija.Juve dočekuje Napoli bez Buffona i Vučinića. Gosti su vjerovatno najozbiljnija prijetnja Juventusu u borbi za naslov i za niz nepobjedivosti tako da bi Serie A mogla postati itekako zanimljiva.Hernanes i Klose Lazio igraju protiv Milana. Obzirom da su Petković i društvo™ prihvatili ulogu favorita, čini mi se da je x2 vrlo realna opcija.

Edited by ArleKino
Link to comment

Konacno zavrsise dosadne repstacije, sad opet fudbal. Danas bi trebalo da bude stvarno ludilo na Juve - Napoli. Tenzije su poprilicne zbog onih desavanja u superkupu plus su bile aktuelne price o sudijama, o tome kako je Buffon glumio povredu da bi preskocio utakmicu reprezentacije i pripremio se za Napoli itd. Uglavnom, trebalo bi biti zabavno, cak i ako sama utakmica ne bude narocito dobra.A ocekujem da Lazio dobije Milan. Zeman najavio da vjerovatno opet nece biti De Rossija u prvih 11.

Link to comment

Vrlo dobra tekma, mada sam sam pocetak propustio trazeci dobar stream. Obje ekipe imale sanse, Cavani imao odlican slobodnjak i pogodio precku i i sem toga igra odlicno.. Juventusu fali Vucinic prilicno...Nadam se da ce Insigne uci u drugom.Usput: http://www.guardian.co.uk/football/2012/oct/20/leonardo-bonucci-punches-armed-robber

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Btw, Sefe sto ne koristis sopcast? Link1 ili Link2 + sopcast + vlc plejer (za neke linkove, nije neophodan za sve) i imas svaku utakmicu (ili skoro svaku) u odlicnom kvalitetu, od 1500 - 2000 kbps. Od kako sam presao na sopcast sa obicnih potoka gledam bez ikakvog seckanja i nerviranja. Jedina mana je sto su potoci uglavnom sa ruskih kanala pa me nekad smore komentatori.

Link to comment
Btw, Sefe sto ne koristis sopcast? Link1 ili Link2 + sopcast + vlc plejer (za neke linkove, nije neophodan za sve) i imas svaku utakmicu (ili skoro svaku) u odlicnom kvalitetu, od 1500 - 2000 kbps. Od kako sam presao na sopcast sa obicnih potoka gledam bez ikakvog seckanja i nerviranja. Jedina mana je sto su potoci uglavnom sa ruskih kanala pa me nekad smore komentatori.
Zapravo ga imam instaliranog, al zaboravim :isuse:Uglavnom gledam da nadjem italijanske streamove, kojih ima u solidnom broju, ali je problem u mom jadnom kompu koji pocne da koci ako imam otvoren neki stream + josh jedan tab. Tako da je sopcast ekshli odlicno rjesenje i za to, ali kad sam retard i ne sjetim se toga...Napoli bio dobar do primljenog gola. Mazzari je dobar trener za male i srednje ekipe, ali previse je konzervativan. Mislim da mu nije palo na pamet da ista mjenja sve dok je bilo 0:0. S druge strane Carrera [ili Conte, kako god] napravio 2 izmjene i s tim igracima dobio utakmicu. Pogba uz to dao odlican gol. Sve u svemu, dobra tekma, dobar tempo, ali nije bilo nesto puno sansi.Hamsik :DA5q4vhICMAAjw8T.jpg Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...