Jump to content
IGNORED

Serie A 2012/2013


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    285

  • gervasius twinkleminkleson

    214

  • MiddleClass

    110

  • MILF HUNTER

    104

Ja bih rekao da pre Stekelenburg unosi nesigurnost nego sto je odbrana bas ovoliko losa. Protiv Bolonje napravio sranje, protiv Sampe odneo dva boda, danas primio gol iz prvog suta. Totalno je u kurcu.

Link to comment

Slazem se, i inace nikako da ispuni moja ocekivanja [bazirana doduse na nekim utakmicama sa njegovih pocetaka u Ajaxu], uglavnom je nesiguran.. Ali odbrana je katastrofa. Tj, citava ekipa se brani katastrofalno, Pirla pustaju da radi sta hoce. Roma da bude srecna ako ovako zavrsi utakmica.Uz to, citava odbrana Rome vec ima po zuti.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Jbg, ZZ i njegov nacin igre cine nas glinenim golubovima ovakvom Juventusu. Lepo je kada se nedelju dana pevaju pesme o junackoj igri i pobedi nad velikim rivalom u gostima, ali ovo nije liga u kojoj moze tako da se igra iz kola u kolo. Porazavajuce je kada vidis De Rossija koji je odigrao kao bog na ep da se ovde setka po terenu i ne radi nista.

Link to comment

Ne vidim da je iko to tvrdio. Samo Zemanlandia nije primenjiva na ekipu koja hoce stabilnost i visok plasman. Nekome nije dovoljno da tu i tamo zabelezi herojsku pobedu.

Link to comment

Na stranu ovi pokusaji duhovitosti, oni koji ekshli prate znaju da se Zemanu i te kako znaju desavati ovakve stvari. Prosto, njegovi timovi ili igraju fenomenalno, ili dozivljavaju ovakve stvari, nema izmedju. Ako se ne slozi kako treba, desavaju se ovakve gluposti. Ali i dalje mislim da su problemi Rominih igraca uglavnom mentalne prirode. Juve je ekipa koja igra sa nevjerovatnom kolicinom samopouzdanja, Roma je upravo suprotno. Juve je lagano dobio, da nisu iskulirali drugo poluvrijeme bilo bi josh gore. Uz to, Juve je najgori moguci protivnik po Romu i po samom stilu igre. Jedina pozitivna stvar za Romu je [josh jedna] dobra igra Florenzija. Mali bi mogao uskoro da bude pozvan i u reprezentaciju ako ovako nastavi. Lamela s druge strane, mislim da se ni on sam ne sjeca kad je dobro dodao loptu.

Link to comment

Tacno ce Zeman uraditi isto sto i prosli put. Ostavice ekipu nekom drugom ko ce uciniti nesto sa njom u rezultatskom smislu. Ja bih bio zadovoljan da se dokopamo Evrope ove godine, CL bi bila puna kapa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...