Jump to content
IGNORED

Wimbledon P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Garnirung

    47

  • Jean-Luc Picard

    39

  • bergasa19

    39

  • renne

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema teorije da ne stigne do polufinala, sa protivnicima koji su ostali u njegovoj četvrtini dobio je 25 mečeva u nizu.
Dobio je i 178 setova (ili koliko beše) pa je izgubio prošle godine od Tsonge... svaki meč je novi meč :)
Link to comment
Dobio je i 178 setova (ili koliko beše) pa je izgubio prošle godine od Tsonge... svaki meč je novi meč :)
Kojih 178 setova? Ne znam za tu statistiku.Kako god, primijetio sam da imaš prilično iracionalan pristup stvarima. Kao onomad, kad smo tvrdili da je Đoković u lošijoj formi nego prošle godine u Parizu, ti si ustanovio da je prošle godine izgubio iako je bio u boljoj formi, i odnekud izvukao zaključak da su mu šanse zbog toga ove godine veće. Nemam ništa protiv takvog načina razmišljanja, ali ta obrnuta logika u velikoj mjeri obesmišljava diskusiju na internetu.
Link to comment

Kad smo već kod Đokovićeve forme, mislim da je ovo najbolje što je igrao cijele godine. Prvi put vidim da uzima stvari u svoje ruke i da tačno zna šta hoće na terenu, što mu je tokom sezone na šljaci prilično nedostajalo.

Link to comment

Đoković je ove godine napravio najbolji rezultat u Parizu u karijeri, a uz malo sreće i da nije prekinut meč prvog dana, ko zna šta bi bilo. Tako da razmisli malo ko je u pravu ;) Da ne pominjem da je pola ljudi ovde mislilo da će ga rasturiti ili izmučiti Federer u 5 setova, a dobio ga je u tri. Što se tiče statistike, u pitanju su mečevi, ne setovi, zabunio sam se:

It’s the upset (shocking upset) of the tournament, and perhaps the decade. For the first time holding a two sets to love lead, after 178 matches in grand slam play, Roger Federer, lost.
Edited by Time Crisis
Link to comment

Meni se čini da je stvar u tome što je Novak posle prošle godine, podigao nivo neke svoje prosečne igre. Tačnije, kada ne igra najbolje što može, to je sada dovoljno čak i da se dobije Fed u odredjenim uslovima (šljaka ili spori beton).Mislim i da je promenio pristup i da neće ni pokušavati da dostigne nivo igre iz prošle godine (ako je to i moguće uopšte). Nema on više onu frustraciju i glad, koje su ga pumpale adrenalinom, sada se naoružao prvenstveno mentalno i mečeve pokušava da dobije glavom. Ako mu protivnik i pokaže zube, čeka momenat kad se desi pad u igri (Sepi) ili preuzme maksimalan rizik (Conga)Što se tiče Endija, to će da bude najzanimljivije. Kveri mu je očistio Raonića, mada ni sam Miloš nije ostavio utisak da uopšte može na travi da dogura daleko. Jednostavno njega će uvek da kolje kretanje.Čilić, Del Potro, Rodik, mada bih voleo da vidim kakav bi meč bio izmedju Ferera i Endija na travi.Podloga je ove godine izgleda u dobrom stanju, asovi se gruvaju na sve strane, baš me zanima da li će i drugoj nedelji da ih bude u ovoj količini.za Pikara:Gde će ti srce danas u dvoboju tamnokosih cica :) ?

Link to comment

Molim vas da izbegavate generalizacije tipa "švajcarsko govedo", "skot, kao i oni što navijaju za njega". Biće banovan svako ko nastavi sa tim stvarima. Uostalom, postoje forumi na kojima se takve bravure dočekuju aplauzom, ovde ne.

Link to comment

galedam sliku na slemtrekeru, julija ista moja piljarica sa kalenica kod koje kupujem zelen :)wta313381.jpg

Edited by Takanohana
Link to comment

prosto dođe čoveku da zaplače od te udarajuće lepote na terenu... eh što nisam teniska loptica :cry: Ana odli/učno izjednačila u setovima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...