Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Ah, shteta za Jensa :(Ali nije mi krivo ni sto je Voeckler pobjedio. Super etapa, sto se generalnog plasmana tice ne toliko spektakularno :(

Link to comment

Pa dobro, pola minuta je JVDB ugrabio. Da nije bilo RadioShacka možda bi i više uzeo. Na nekoj od ozbiljnijih planinskih etapa može da se uzme i dosta više.

Link to comment

Napad Evansa na 15 metara prije linije cilja!

Pa dobro, pola minuta je JVDB ugrabio. Da nije bilo RadioShacka možda bi i više uzeo. Na nekoj od ozbiljnijih planinskih etapa može da se uzme i dosta više.
True dat. VdB je car, chini mi se da je mozda i u najboljoj formi od svih GC vozaca sto se brda tice, da nije bilo onih problema na 8. etapi bio bi i te kako u igri za podijum. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Napad Evansa na 15 metara prije linije cilja!
Gledam to i neveruem. Jel to zbog JVDBa? Ili da bi moglo da se kaže da se bori protiv Viginsa, da je svaka sekunda važna, itd.?
Link to comment

Meni nikako nije jasno sta RadioShack radi, taman sam pomislio da kad su poslali dvojicu u beg danas, da ce pokusati nesto, ali sve sto su uradili je da su malo pomogli Skyu angry.gif

Link to comment

JVDB standardno daje dobar intervju posle etape. Kaže šteta što niko drugi nije hteo sa njim da napadne na Kolombijeu. Šteta što niko nije hteo da se trka. Na sledećoj etapi ne može ništa da se napravi, jer je finiš na "tempo"-usponu. Misli da se svi plaše; kaže moraju da napadnu jer su ostala otprilike tri dana na kojima nešto može da se uradi a ko ne rizikuje ne može da pobedi. Rolan mu je bio savršen partner za napad, žali što nije bilo drugih koji bi probali.

Link to comment
Meni nikako nije jasno sta RadioShack radi, taman sam pomislio da kad su poslali dvojicu u beg danas, da ce pokusati nesto, ali sve sto su uradili je da su malo pomogli Skyu
Cuvaju veoma vaznu 8. poziciju. Nego, nisam uopste imao utisak danas da je Sky nametao neki strasan ritam. Dosta je bilo ljudi u grupi na Colombieru, cak i Gilbert isl. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Meni nikako nije jasno sta RadioShack radi, taman sam pomislio da kad su poslali dvojicu u beg danas, da ce pokusati nesto, ali sve sto su uradili je da su malo pomogli Skyu angry.gif
Kao čuvaju Zubeldijin i Monforov položaj u GCu. Mislim, legitiman je to cilj i ja sam inače poslednji koji će da pljuje ekipu zbog takve strateške vožnje, ali na ovakvom Turu mislim da tome nema mesta. Ako svi rivali Skaja budu radili na tome da jedni drugima ponište šanse za uzimanje vremena Skaju, u Parizu će Vigins i Frum da gledaju trećeg na podijumu koji će imati 5+ minuta zaostatka... šesto ili osmo mesto je u takvom slučaju baš nekako jadno zadovoljavanje mrvicama. Edited by malkin
Link to comment

Čini mi se da su pre etape, u uvodu, vozači i sportski direktor rekli da jure timski trijumf, jer to sponzori vole!

Link to comment
Čini mi se da su pre etape, u uvodu, vozači i sportski direktor rekli da jure timski trijumf, jer to sponzori vole!
:isuse: Isti oni sponzori koji su ugurali Hornera umesto Fuglsanga u ekipu... brz kviz: ko se seća (bez Gugla) koja ekipa je bila najbolja prošle godine? Odo ja da vidim šta se dešava u Poljskoj pre nego što počnem da se nerviram.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...