Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Punih 35 godina, reko ja, Kadelovo je prošlo. Ali uredno sam ga stavio u pogađalicu za danas i time, najverovatnije, upropastio mu svaku šansu da nešto uradi danas.edit. da dodam: možda je i poslednja nada za ovu trku, paradoksalno, baš to da se Vigins i Frum izdvoje. Onda će svi ostali, uključujući i Evansa, morati da napadnu Skaj. Mršava je to nada, ali ništa bolje ne preostaje s obzirom na to kako ovi ludaci voze.

Edited by malkin
Link to comment
Koji uzas, Sky ce lagano pobjediti ovaj Tour :(Nadam se da ce makar Froome biti ispred Wigginsa.
Opet, svaka tebi čast na proceni Fruma. Moja glava je izrazito tvrda, imam problema da shvatim kako neko kome je do prošle godine najveći uspeh bilo 4. mesto na Herald Sun Tour-u može da bude drugi na Vuelti i onda ovako da kida na Turu. Sve mislim da je ona prethodna dobra vožnja bila samo izuzetak...edit. glup. Edited by malkin
Link to comment

Nije to bila bash procjena, vec vise nada da ce Wiggins opet da fejluje i da ce njegov klupski kolega biti bolji, chime bi dozivjeo josh jednu blamazu [ne znam ni zasto me Wiggins toliko nervira, ali nervira me].Ni u snu nisam ocekivao da bude ovoliko dobar.Kad ce se vise vratiti Contador i Schleck :(

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sad intervjuisali Monfora, kaže da je zadovoljan al da ne može ni da razmišlja o Viginsu i Frumu koji su "sa druge planete".

Link to comment

Mene Vigins ne iznenađuje, ali kad vidim šta Frum radi jedina reakcija mi je: :mellow: Velits, Menjšov i Nibali napraviše vrlo pristojna vremena. Doduše, ne smem ni da bacim pogled na GC posle ovog hronometra.

Link to comment

Nibali pristojan... ovaj ruski mazgov je bio sporiji od njega :isuse: navijati za Menchova u biciklizmu je kao navijati za Murraya u tenisu :( Evans isto tako los...Froome i Wiggins :Hail: ocekujem napada u planinama, pre svega od Nibalija(Menchov je do sada jednom napao na touru... i pao na prvoj serpentini :lol:) a Evans ce da ceka poslednju planinsku, sumnjam da ce oma krenuti... ali sada je valjda svima jasno da moraju krenuti protiv Skyja

Link to comment
Kad ce vise Vuelta :D
daj šta dašvoziće Bunen, mali Demar, Mozer, Viviani, Degenkolb... Krojciger možda i pobedi, a tu su i Igor Anton, Pocovivo... Ne bi me iznenadilo da u narednoj nedelji više bacam pogled tamo nego na ovu trku koju je danas Skaj sa'ranio. Edited by malkin
Link to comment

Nisam gledao ITT, ali ovo sto sky radi je brrrr, Froom strasno :Hail: Nadam se samo da ovi veliki vremenski zaostaci nece ubiti svaku nadu Evansu, Nibaliju i ostalima za dalje trkanje.

Link to comment

1. WIGGINS Bradley 101 2. EVANS Cadel 1 + 01' 53''3. FROOME Christopher 105 + 02' 07''4. NIBALI Vincenzo 51 + 02' 23''5. MENCHOV Denis 131 + 03' 02''6. ZUBELDIA Haimar 19 + 03' 19''7. MONFORT Maxime 16 + 04' 23''8. VAN GARDEREN Tejay 9 + 05' 14''9. VAN DEN BROECK Jurgen + 05' 20''10. ROCHE Nicolas 79 + 05' 29''11. COSTA Rui Alberto 163 + 05' 46''12. TAARAMAE Rein 81 + 05' 56''13. GALLOPIN Tony 13 + 05' 59''14. BRAJKOVIC Janez 181 + 06' 29''15. KLÖDEN Andréas 15 + 06' 33''16. CHAVANEL Sylvain 192 + 08' 18''17. SCHLECK Frank 11 + 08' 19''18. COPPEL Jérôme 91 + 08' 31''19. LEIPHEIMER Levi 191 + 08' 34''20. VELITS Peter 199 + 08' 44''21. PINOT Thibaut 146 + 08' 53''22. BASSO Ivan 52 + 09' 06''23. HORNER Christopher 14 + 09' 07''24. ROGERS Michael 108 + 09' 32''25. ROLLAND Pierre 29 + 10' 00''

Edited by malkin
Link to comment

Ajd da budemo malo optimisticniji, sad svi moraju da napadnu. Ne znam hoce li se to moci kad Sky krene sa tempom, ali morace da pokusavaju. Makad Nibali na nizbrdicama. A i da ne govorimo o tome da je moguc i neki kvar da se izgubi vrijeme [kad smo vec kod toga, da nije imao problema prekjuce, Van Den Broeck bi vjerovatno bio u igri za podijum]. Tako da, nije sigurno sve gotovo, mada ce biti strasno tesko za bilo koga ko nije Wiggins. Moram priznati da mi Froome nije uopste antipatican, djeluje kao kul lik, ali otkud on ovako dobar? Nije da sam ja neko mjerilo, ali nisam bio ni chuo za njega prije Vuelte2011, a vidi ga sad...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...