Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

To mi se ne sviđa, Taaramae će morati da se pošteno iscima da sačuva belu majicu. Mada ni on nije loš na hronometru.Inače, ja bih voleo da Frum dobro vozi danas pa da vidimo da li ima šanse da u Skaju dođe do makar malog raskola oko toga za koga treba da voze :wicked:

Link to comment

Jel oni to ladno nisu prikazali Menjšova na startu? Jeste da ide "ispod radara" ali ovo je već smešno. Denis će da bude dobar danas.

Link to comment
Jel oni to ladno nisu prikazali Menjšova na startu? Jeste da ide "ispod radara" ali ovo je već smešno. Denis će da bude dobar danas.
prikazali su ga na british eurosportu sto ja pratim... mada posle togaa jok :DVan Garderen ipak 9sec ispod... Froome, holly fuck :blink::Hail:
Link to comment
Inače, ja bih voleo da Frum dobro vozi danas pa da vidimo da li ima šanse da u Skaju dođe do makar malog raskola oko toga za koga treba da voze :wicked:
izgleda da ce do tog raskola pre da dodje u bmc-u. :P
Link to comment

Koji uzas, Sky ce lagano pobjediti ovaj Tour :(Nadam se da ce makar Froome biti ispred Wigginsa.

Link to comment
Menchov lose krenuo...
Od ovog trenutka pa do kraja Tura neću reći ništa pohvalno o ljudima za koje navijam. Kako koga pohvalim ili iskažem nadu u njega, tako taj vene i svene kao cvet.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...