Jump to content
IGNORED

Tour de France 2012


malkin

Pobednik TdF 2012  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    191

  • gervasius twinkleminkleson

    103

  • freakns

    47

  • Garnirung

    36

Samu :cry:Samo da je dobro, ovo izgleda prilicno loshe.
jebem ti život, kud ga stavih na avatar... baš bedak.tek sam sad počeo da gledam, otkud su pustili Gallopina u beg kad ima samo 3:13 iza Viginsa?preko 20 ljudi u begu, nijedan od mojih pikova :isuse:
Link to comment
tek sam sad počeo da gledam, otkud su pustili Gallopina u beg kad ima samo 3:13 iza Viginsa?
Vjerovatno ih je smorilo da vise jure, jer je nekih 70km trajala jurnjava, pokusaji bijega, jurenje od stranje glavne grupe... Tesko da ce ijedna etapa ove godine biti bolja od ove [ako izuzmemo Sanchezov pad :( ]Sagan juche:http://www.youtube.com/watch?v=onamrs8jx2I Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Vjerovatno ih je smorilo da vise jure, jer je nekih 70km trajala jurnjava, pokusaji bijega, jurenje od stranje glavne grupe... Tesko da ce ijedna etapa ove godine biti bolja od ove [ako izuzmemo Sanchezov pad :( ]
a dobro, rano je još za očajavanje :D ima i u drugoj i u trećoj nedelji obećavajućih etapa, a biće posle hronometra još više onih koji nemaju šta da izgube.Sagancar :Hail: kako je njemu dobro... cenim da je ovo bilo potpuno spontano, ponela ga publika. Edited by malkin
Link to comment
a dobro, rano je još za očajavanje
Nije u pitanju to da mislim da ce sve do kraja biti bezvezei, nego je stvarno bila fenomenalna etapa, iako su se kasnije smirili. Prvih 50km pogotovo su bili strasni.
Link to comment

sanchez polomio levu ruku i kljucnu kost. adios i olimpijada.jel se pomera nesto u generalnom plasmanu sa ovim ludim svedjaninom?¿

Link to comment
sanchez polomio levu ruku i kljucnu kost. adios i olimpijada.jel se pomera nesto u generalnom plasmanu sa ovim ludim svedjaninom?¿
mislis kazahstancem? :D nista...sta Liquigas radi? :unsure: ako ne rasture sada na zadnjem brdu, nije mi nista jasno...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...