Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Karamel oblande sa orasima, one što mirišu na puter (bio u Idei 89 din 125 g). Sad se presuju ispod 2 Komentara Zakona o obligacionim odnosima u 4 toma.

 

Ako moj drug C. čita, to je za goste, ja sam na dijeti. :D

Edited by halloween
Link to comment

gde koji maslac za tu kintu?

K plus, Mlekoprodukt Zrenjanin, normalan rok trajanja, standardni ukus i miris. Bio je na sniženju oko 20%, ne znam da li akcija još traje.

Sad sam opkrojila oblande, treba da stoje do sutra da se sve sjedini i da se listovi ne odvajaju, ali ukus karamela je bolji od čokolade.

Link to comment

treba mi jeftin maslac za moje eksperimente s kolacima. kupujem neki blok maslac u kruni, 700ak dinara kilo, al nisam najzadovoljnija. ako ima neki ukusniji cipo, super. (kad jedem maslaca i leba, onda predsednicki.) 

zasto bojkotujemo premija i kaplus?  

Link to comment

jeste, u pravu si za dizajn, ali je meni biser uvek bio mnoooogooo bolji od imlekovih putera...iako je moguce da je to stvar navike i cinjenice da su moji bili lokalpatriote, pa sam zapravo samo taj i jela u detinjstvu i navikla na njegov ukus. opet, sa druge strane, imlekova ''kravica'' jogurt i mleko u tetrapaku i somborska pavlaka su mi bili mnogo bolji od mlekoproduktovih proizvoda. sto znaci da mozda i nije stvar navike, vec je do mog ukusa...:-) biser nekako najvise ima smek na slatku pavlaku, blistavo je beo, nije kiselkast nikada i nema taj neki ''masni'' ili ukus na kajmak...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...