Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Na kraju su kobasice zavrsile kao cepanice, na malo krompira koji je nauljen i ovlas prsnut Vegetom. 

 

 

kobaje.jpg

 

 

Potom nalio vodom, prekrio alu-folijom i ubacio u rernu...

 

Ma, kako god da ispadne - pojesce se :)

 

Link to comment

prilicno vesto si to izveo,ima mesarska fora kako upakovati rolovano u mrezicu a da lepo izgleda-parce plasticne vodovodne cevi,preko nje mrezica a unutra meso,samo potisnes i voila!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Patka punjena jabukama i suvim sljivama(sljive prenocile u crnom caju,pa zatim potopljene da odstoje u konjaku).Finalno u tanjiru preliverno secuanskim prelivom sa mandarinom  :piggy:

046e5f7.jpg

 

 

dva sata kasnije

 

 

3dbc09c.jpg

 

 

Edited by Haralampije
Link to comment

Koktel pecivo prvi put i ispali savršeni sjajno žuti. Nosim sutra na posao.

Recept odavde

http://like-a-cake.blogspot.rs/2011/08/koktel-pecivo-sa-sirom.html

uz moje prilagođavanje.

Dodala još malo maslinovog ulja u testo. 20 min u zamrzivaču u alu foliji. Sir- feta. Malo sam se mučila oko oblika, perece- grisini, i na kraju štanglice.

Umesto susama i aleve- kim.

Ipak, mislim da je za moje uspehe naslepo u kuhinji najzaslužnija rerna, koja nije od onih "samo sam se okrenula minut, kad ono- odozgo malo uhvati vatra, nema veze volim reš".

Link to comment

Što ja volim koktel pecivo. Ja u stvari sve volim što nisam mogla da jedem kod svoje kuće. Moja mama nikad ništa nije mesila, pa me koktel peciva podsećaju na srećne tuđe dečije rodjendane. Mislim da zato volim i debelu picu sa kečapom i iriškim sirom. To su pravile druge mame, a moja nikad. 

I sa fast fudom je ista stvar. Nikad me nisu vodili u Mekdonalds kad sam bila mala. Mogla sam da kukam do preksutra, moji su bili ubeđeni da ću ja biti srećnije dete ako mi daju rozbif umesto mcd čizburgera. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...