Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

 

bio je totalni horor stajati sve vreme pored šporeta, zajebana rabota.

 

 

jap, jeste malo intenzivna rabota, kao da stojis pored vulkana. malo malo, pa se na kvarno formira debelo, oteklo  mesto na povrsini smese, i tada znas da je kasno, vec sledece milisekunde cuce se lako "puf" i jedan vreli komad ce poleteti u vazduh i ka tvojoj ruci.

 

jedini nacin da se to spreci je da mesas, kako na reklamama kazu, "energicno" i da ne dozvolis da se formiraju mehuri, a to je onda rat protiv vreline i protiv sopstvene lenjosti, tokom koga razumes sta je to sto deli lenje od vrednih domacica, kakva je to iskra fanatizma koja je potrebna da se prave zajebana, starinska jela koja ponekad smrde tokom spremanja, peku ruke i lice, traze celog coveka tokom vise sati.

 

jbg ja tako volim da radim, ne smeta mi. tokom tih dugotrajnih i lepljivih procesa moj um luta najvisim predelima filozofije, religije i poetske misli. 

 

edit: a moze se spremati i u pekarici  :huh: sta je to pekarica, eh, moj prekrasni?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Spremam krompire u gacama. E sad prilicno smo siromasni, osim raznih zacina ulja i lukca slabo da nesto imamo u fridzu. Ide prva tura, samo posoljena i posuta paprikom. Imal neko neki predlog kako da se napravi bolje?

Link to comment

Spremam krompire u gacama. 

 

Pazi, jebiga, tako se covek lako opece

 

:Jova:

 

edit: imas li bilo sta mlecno, beli sir, parmezan, imas li slanine?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...