Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

pravio sinoc tikvice a la ivy (meni se malo raspadali burgercici, verovatno moram vise veziva da dodam. @ivy - probaj da dodas mlevenog anisa u njih, meni je on zakon za tikvice i patlidzan)uz njih paradajz, babaganus i ovciji sirjos mi nije dobro kolko sam se prejeo :)a kad smo kod burgera, otkrih ovo blago od sajtahttp://aht.seriouseats.comsve sto ste zeleli da znate o burgerima a niste imali koga da pitate(jedino sto ne kapiraju je da je burger jos bolji sa dobrom lepinjom, suvise se loze na one klasicne slatkaste americke burger-zemicke)

Edited by Zverilla
Link to comment
daj sliku.i recopis.ustvari ovo je iting ne i kuking.oklen ti ?
kupiš u merkatoru crni luk bele boje, izrazito bele boje, on je taj za pohovanje. Isečeš na kolutove, umutiš celo jaje, dodaš malo soli, bibera, malo muškatnog oraha, i gustina dok ne dobiješ kompaktnu masu. Uvaljaš luk u masu, ispržiš na vrelom ulju po minut sa svake strane 980238_10201395520310863_297307155_o.jpg
Link to comment
Spremam se da pečem smuđa od kilo i po, našla sam ga u nekoj torbi ispred Maksija pa ako može neki savet.. :)
hihihi
Link to comment
pristavih sarmusačekam da baci ključ, pa neka mrmolji do ujutrosveti zemljani lonac
Zar ti nisi na nekoj kontrolisanoj ishrani posle produvavanja klipova dizni itd....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...