Jump to content

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

"ko je sad pičkica", pita me moja žena tvrdeći da je Djoks pustio suzu. jel istina da se to desilo pa da ga se odreknem ko čoveka i srbina?

Link to comment
"ko je sad pičkica", pita me moja žena tvrdeći da je Djoks pustio suzu. jel istina da se to desilo pa da ga se odreknem ko čoveka i srbina?
Tsonga je prvi pustio mušku najtežu. Nole se samo solidarisao
Link to comment

Ali napuštanje tribina posle četvrtog seta....bruke jedne bezdušne.To je transparentan pokazatelj koliko je ,,zapadnjak,, spreman da uloži strasti i vernosti u nešto što je lišeno ikakvih rodbinskih i finansijskih konekcija i predstavlja gistro zabavu.Da prevedem ako Conga nije razumeo: "Platiću kartu, navijaću iz sveg glasa dok ti ide....ali da kisnem dok te dere Djoksy u petom setu....mislim ....oprosti."Conga: ,,ali još nije počeo peti set.....Navijač: ,,brate ....rekoh oprosti...na kom li sam nivou parkirao...."Džaba vam i RG i tradicija i Janik Noa...sad ste ga ukenjali za sve franke.

Link to comment

^^Pa dobro, ne znam koliko košta karta, ali za glavni meč na Philippe Chatrier-u pretpostavljam da ni Francuzima nije jeftina. Tj. verovatno da su ti što su otišli ionako neki njihovi džiberi/pozeri, a ne pravi navijači koji su verovatno morali ostati kod kuće :)Btw:

"Well, I'm very disappointed for Jo," Federer said. "I would have loved to play him here in Paris. I have a feeling that the crowd would have loved to see such a match.
:P Edited by Time Crisis
Link to comment

za Novakovu pobedu je najzasluzniji Brad Gilbert. :Hail: :Hail: :Hail: Prvo je imao osecaj da ce sve biti gotovo u 4 seta a onda je imao osecaj da ce Tsonga da se vrati nakon 0-3 u petom.

Link to comment

Perderer je govno, kao i game, set & shit. Vec sam 1 napisao - tenis, kao lep sport, jednostavno na zasluzuje da govnar kao Pederer bude najbolji igrac u povijesti. Da budem iskren, ne zasluzuje ni Njoleta.

Link to comment
Perderer je govno, kao i game, set & shit. Vec sam 1 napisao - tenis, kao lep sport, jednostavno na zasluzuje da govnar kao Pederer bude najbolji igrac u povijesti. Da budem iskren, ne zasluzuje ni Njoleta.
On (Federer) nije najbolji igrac u povijesti (NIUP) - samo ga je usr@lo da igra par godina sa pacerima i osvaja sve sto je moglo da se osvoji. Kako se pojavila konkurencija tako je i on otisao na "svoje mesto". To svakako nije NIUP. Mis'im ono - i sa i bez navijanja - koliko vredi neki njegov GS u kome je pregazio preko par solidnih ali drugorazrednih momaka u poredjenju sa GSovima koje je uzimao Nadal (igrajuci protiv Federera) i/ili Djokovic (igrajuci protiv Federera i(ili?) Nadala i tako dalje). Dobar jeste al' da bi bio najbolji mora covek da bude njegov fan - a ja to nisam tako da - znate vec kako to ide... :)
Link to comment
^^Pa dobro, ne znam koliko košta karta, ali za glavni meč na Philippe Chatrier-u pretpostavljam da ni Francuzima nije jeftina. Tj. verovatno da su ti što su otišli ionako neki njihovi džiberi/pozeri, a ne pravi navijači koji su verovatno morali ostati kod kuće :)
Zvanični cenovnikPrema ovom cenovniku najjeftinija karta je bila 65 evra, pa onda 74, 90 i 108 evra, po kategorijama...
Link to comment
On (Federer) nije najbolji igrac u povijesti (NIUP) - samo ga je usr@lo da igra par godina sa pacerima i osvaja sve sto je moglo da se osvoji. Kako se pojavila konkurencija tako je i on otisao na "svoje mesto". To svakako nije NIUP. Mis'im ono - i sa i bez navijanja - koliko vredi neki njegov GS u kome je pregazio preko par solidnih ali drugorazrednih momaka u poredjenju sa GSovima koje je uzimao Nadal (igrajuci protiv Federera) i/ili Djokovic (igrajuci protiv Federera i(ili?) Nadala i tako dalje). Dobar jeste al' da bi bio najbolji mora covek da bude njegov fan - a ja to nisam tako da - znate vec kako to ide... :)
Po istoj liniji sam i potaknuo već banalni Fed hejt pre par strana - ja sam jednostavno Borg freak, mrzim to servis-volej nabijanje statistike, više cenim brze noge i hladnu glavu, a i pamtim Konors-Borg-Nastase-Mekinro godine, sasvim uporedive sa današnjom Nadal-Džoker-Fed-Marej konkurencijom. Iz te perspektive, Rođina era deluje kao crna rupa teniske tradicije.
Link to comment
On (Federer) nije najbolji igrac u povijesti (NIUP) - samo ga je usr@lo da igra par godina sa pacerima i osvaja sve sto je moglo da se osvoji. Kako se pojavila konkurencija tako je i on otisao na "svoje mesto". To svakako nije NIUP. Mis'im ono - i sa i bez navijanja - koliko vredi neki njegov GS u kome je pregazio preko par solidnih ali drugorazrednih momaka u poredjenju sa GSovima koje je uzimao Nadal (igrajuci protiv Federera) i/ili Djokovic (igrajuci protiv Federera i(ili?) Nadala i tako dalje). Dobar jeste al' da bi bio najbolji mora covek da bude njegov fan - a ja to nisam tako da - znate vec kako to ide... :)
Sve zavisi, isti argument može i danas da važi - koliko vredi Rafin USO gde je jedan jedini jak meč bilo finale protiv polumrtvog Novaka (polufinale protiv Youzhny-ja i slično) Ili koliko su jaki igrači od top 5 pa nadole, kad Ferrer može godinu dana da bude 5. na svetu, u 30. godini i bez ijedne titule jače od ATP500? Tipsarević 8. na svetu, prvu ATP titulu u karijeri osvojio krajem prošle godine, dve ukupno? Uvek mi je bilo bezveze poređenje različitih perioda, takvi su kakvi su :) Edited by Time Crisis
Link to comment
On (Federer) nije najbolji igrac u povijesti (NIUP) - samo ga je usr@lo da igra par godina sa pacerima i osvaja sve sto je moglo da se osvoji. Kako se pojavila konkurencija tako je i on otisao na "svoje mesto". To svakako nije NIUP. Mis'im ono - i sa i bez navijanja - koliko vredi neki njegov GS u kome je pregazio preko par solidnih ali drugorazrednih momaka u poredjenju sa GSovima koje je uzimao Nadal (igrajuci protiv Federera) i/ili Djokovic (igrajuci protiv Federera i(ili?) Nadala i tako dalje). Dobar jeste al' da bi bio najbolji mora covek da bude njegov fan - a ja to nisam tako da - znate vec kako to ide... :)
+1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...