Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

o joj, kakva sansa propustena... ali nastavili li u ovom tonu Novak, Tsonga to ne moze ispratiti. samo da nije pravio gluposti. ali treba i izdrzati, jeli

Link to comment

Koliko mi ide na qrac ovaj Novakov popišani look koji gaji STALNO lately kada je gusto, sa takvim pristupom nije ni čudo što se muči manje više češće nego što bi trebalo.

Link to comment

Izgleda da uopšte ne može da igra u ovim uslovima, hladno i vlažno i ćao, ne znam da li je udario jedan viner od prvog seta :isuse:

Link to comment

Ne moze da igra kada je toplo, ne moze kada je hladno :lol: Imao je break prednosti u oba seta koja je izgubio, da ne govorim kakve gluposti je pravio na 5-5 u trecem setu ili kako je izgubio prednost breaka na svoj servis kada je vodio 40-0. Ima tu nesto :)

Link to comment
Igra kao pička i to je to.
+1Već neko vreme ima običaj da zaboravi mooda u hotelu kad dolazi na meč. Užasno pasivan...
Link to comment

Uzgred, u drugom setu je imao sansu da zatvori mec sa dvostrukim breakom ali on je one skracene lopte koje je stizao lagano isto tako lagano promasivao.Zezanje :) I u poslednje vreme ima problem da zavrsi set/mec kada ima break prednosti.

Link to comment
Ma ja bi mu odmah oduzeo pasos, toliko smo ulagali u njega a on tako ko picka igra....
Nema razloga za ovakvim uvitavanjima. Samo se konstatuje ono sto se desava: napravi prednost(break) koju odmah izgubi i onda se desi pad i izgubi set.
Link to comment
Ma ja bi mu odmah oduzeo pasos, toliko smo ulagali u njega a on tako ko picka igra....
Ti onda reci da igra kao car i udaraj glavom o zid i pitaj se "jao, pa kako gubi, vidi kako dobro igra, razbija, kida!". Hvalimo ga kada cepa, kudimo kada jajari i igra loše, čemu drugom forumi služe...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...