Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

Lose se pise Tipsi. :(
Pa dok prvi servis masi za metar i po, a Almagro igra retern viner ramom na servis od 200kmh koji je nekako usao... da, lose mu se pise.5. gem je pokazao kako moze da igra protiv njega, dobar prvi servis, i duge lopte ali ne previse rizicne lopte u kilavi Almagrov bh.
Link to comment

Haha Tipsa je kralj kako prica sam sa sobom."Zasto ne paralela, zasto ne paralela, to mi nikad nece biti jasno"Sledeci poen zavali savrsenu bh paralelu niz liniju :D

Link to comment

opustite se, ovaj mec ide bas onako kako je tipsa hteo - izmoriti protivnika i opustiti ga, a onda rutinski u 5 setova.

Link to comment

jbg, nije se moglo. igrao je protiv coveka koji je verovatno 4-5 po snazni na slljaci(Nadal, NJole, Pederer, pa on i Ferrer), borio se, odigrao korektno... na Wimbledonu bi se moglo uz lep zreb i u 1/4 finale :)

Link to comment

Dobio Tsonga, iako je Vavrinka vratio brejk na pocetku. Steta, mislim da bi Vavrinka bio laksi protivnik, nadam se samo da Nole nece opet daviti u pet setova da u 1/2 ne bi opet popio prstic na kraju od Federera.

Link to comment

Dobra stvar je što sigurno neće biti stavljen u 11:00 da igra nego u nekom terminu poslepodne, kad se ljudi vrate sa posla....

Link to comment
ja necu nista da kazem, JLP ce me staviti u top ako kazem sta mislim :D
Reci slobodno, pa sad sam nakon ovoga i ja optimista. Ja mu nakon nula dva ubeležio poraz i ovo je sad novi turnir....:lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...