Jump to content
IGNORED

Roland Garros P-b-P


Ros

Recommended Posts

  • Replies 826
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    146

  • iDemo

    89

  • Time Crisis

    53

  • burekdzija

    52

Pa da! Najopasniji rezultat....
o, vidi VJ-a... ti preziveo NJoleta? :Dali kakav epski duel igraju Tsonga i Wawrinka :Hail: prvi dokazuje da mu je teniska inteligencija obrnuto srazmerna jacini udarca a drugi da ima muda velicine osrednjeg kikirikija. i evo odose u 5...
Link to comment
Meni ovo s Noletom sve super. Bolje da se izoštrava fokus protiv Sepija nego da protiv RF ne zna šta ga je snašlo. Na stranu što mi se dopada kako se kreće, a udarci će doći; ja se posebno nadam onim dijagonalama kojim osvaja prostor, a na šljaci brzih promena pravca nema i kad prođe prva dijagonala, povratak u poen je nemoguća misija.
ja se tim dijagonalama nadam odavno.ali, ne viđam ih nešto ove godine, tako da se sve manje nadam <_<
Link to comment
evo ih, redovne kukadzije... kako vi prezivite svaki NJoletov turnir, ostace tajna :D
Pa dobro! Bar kad si ti u pitanju to bar nije nikakva tajna jer izgleda bez obzira na performans ti uvek vidiš da igra sjajno, da je favorit, da će da se prošeta turnirom...itakodaljeitakobliže....biggrin.gif Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Pa dobro! Bar kad si ti u pitanju to bar nije nikakva tajna jer izgleda bez obzira na performans ti uvek vidiš da igra sjajno, da je favorit, da će da se prošeta turnirom...itakodaljeitakobliže....biggrin.gif
Pa kada Ana ili Karolinica rano ispadnu, spremno im ponudi svoju pomoć. Zato mora da se nada da će Novak da se prošeta do finala, da i njemu ne mora da nudi :DBtw, gledao sam danas malo Goffina protiv Feda. Ok je to, dečko svakako ima talenta ali su me iznenadile 2 stvari. Prvo, piše da ima 21 godinu, a izgleda ko da ima 18. Drugo, piše da je visok 180 a izgleda kao da ima 170.
Link to comment
Meni ovo s Noletom sve super. Bolje da se izoštrava fokus protiv Sepija nego da protiv RF ne zna šta ga je snašlo. Na stranu što mi se dopada kako se kreće, a udarci će doći; ja se posebno nadam onim dijagonalama kojim osvaja prostor, a na šljaci brzih promena pravca nema i kad prođe prva dijagonala, povratak u poen je nemoguća misija.
Meni je glavni utisak danas bio užasno kretanje. Skoro nikad nije bio "na" udarcu by the book.
Link to comment
Meni je glavni utisak danas bio užasno kretanje. Skoro nikad nije bio "na" udarcu by the book.
U odnosu na RG'011 ove patike su tehnološka revolucija.
Link to comment
Meni je glavni utisak danas bio užasno kretanje. Skoro nikad nije bio "na" udarcu by the book.
ovo.ima tu malo i do terena, nepravilnih odskoka i slicno, ali realno covek se nije 3 puta namestio kako trebaDZanko danas prvi mec na Suzanne Lenglen... moze li do seta? :fantom:
Link to comment
ovo.ima tu malo i do terena, nepravilnih odskoka i slicno, ali realno covek se nije 3 puta namestio kako treba
Ma on je bre igrao jako pasivno a bio blizu osnovnoj liniji a to ne ide. Biti pasivan je legitimna taktika ali onda moraš da se povučeš jedno tri metra iza i tako sebi kupiš neki delić sekunde više za dobro nameštanje na udarac.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...