Jump to content

Evrovizija 2012


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • stoka

    113

  • Frank Pembleton

    71

  • Feindouno

    70

  • hattori

    68

Glasao sam za Albanku ali nisam dobio nikakav povratni SMS da mi je glas prihvaćen. Da li u narednom periodu treba da očekujem službenike Državne bezbednosti na vratima ili niko ni od vas nije dobio povratnu poruku?

Link to comment

Engelbert ce garant smuvati neku od onih Ruskinja. A dobija dosadna Svedjanka ili josh dosadniji Zeljko. Najpodnosljiviji su bili ovi sto su iskopirali Alanis Morisette i Amy Winehouse [Finska i Italija, valjda].

Link to comment

Italija favorit.Albanka zanimljiva i uznemirujuća.Kipar - edit: suviše animalna..Grčka - droljasta i jeftina.Rusija - najuznemirućije ikad.Naš Željko dobar komiplator, kao i za Lane njegovo, kao i Marija Š., ok zvuči, mada nedovršeno.Duška - nije odmakla dalje od Pet šoua, koji je radila pre 20 godina; autovala se kad je zadrhtala na pomisao da je Željko dominantan. :opa: Sviđa mi se pevanje na srpskom i kvazi etno koji se tu gura, bar je drugačije.Interesantno - eurodance ovde nikad, izgleda, neće umreti. Nekoliko pesama ima one Viva Zwei napeve o-o-o-o-o-o, kao npr. favorit Švecka.Intimno, u poslednjih nekoliko godina slušam samo Turke, i Telliera iz Beograda.

Edited by Malkmus
Link to comment
Glasao sam za Albanku ali nisam dobio nikakav povratni SMS da mi je glas prihvaćen. Da li u narednom periodu treba da očekujem službenike Državne bezbednosti na vratima ili niko ni od vas nije dobio povratnu poruku?
jbga za ruse se glasa.doso toma.
Link to comment
Nea veze, ionako babuške uzimaju. Slušajte Hattorija, za koga on glasa, taj će pobedi.
Hattori je reprezentativni uzorak.
Link to comment
Glasao sam za Albanku ali nisam dobio nikakav povratni SMS da mi je glas prihvaćen. Da li u narednom periodu treba da očekujem službenike Državne bezbednosti na vratima ili niko ni od vas nije dobio povratnu poruku?
Ne frkaj, videh dzak takvih smsova sad u kontejneru ispred zgrade...
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...